EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord 2011.
Artikel 536 tot 540 met de

betekenis van het woord 2011

Geplaatst op: zaterdag 11 mei 2013

Haviken krijgen de overhand in Poetins regering

Met het ontslag van onder-premier Vladislav Surkov is een van de meest prominente liberalen uit het Russische kabinet verdwenen. De machtsbalans in Moskou lijkt in het voordeel van de haviken te zijn verschoven.

Surkov werd afgelopen woensdag uit zijn ambt ontheven, nadat hij als enige minister tijdens een televisieuitzending van een kabinetsberaad zijn stem tegen Poetin had verheven. Zijn aanstelling als onder-premier iets meer dan een jaar eerder was al een demotie. Daarvoor diende hij als een van Poetins voornaamste strategen. De verkiezingsnederlaag van de regeringspartij eind 2011 was blijkbaar echter reden om hem op een zijspoor te zetten. Verenigd Rusland verloor toen 15 procent van de stemmen ten opzichte van de vorige verkiezingen.

Lees verder op dagelijksestandaard.nl
Geplaatst op: vrijdag 10 mei 2013

De Geus: beleggers kopen alles, behalve goud

De AEX staat vandaag weer op een record. Waar komen al die groene cijfers vandaan?

De AEX staat vandaag weer op een record. Waar komen al die groene cijfers vandaan?

Het gaat goed op de beurs. De AEX staat op hoogste punt in twee jaar tijd. Iedere dag van stijging levert sinds deze week weer een nieuw record op en daarmee is de graadmeter op terug op het niveau van april 2011.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: vrijdag 10 mei 2013

Vraag naar zilver in India was 80% lager in 2012

De vraag naar zilver in India was in 2012 maar liefst 80% lager dan in 2011. De zijwaartse prijsbeweging van het metaal en de importheffing van 6% zorgen voor een terugval in de vraag. Vooral beleggers laten het zilver links liggen, maar ook de zilveren juwelen zijn minder in trek.

Lees verder op MarketUpdate.nl
Geplaatst op: woensdag 8 mei 2013

Afschaf fiscale aftrek voor energiezuinige woningen deels ongrondwettelijk

De overgangsmaatregelen die de federale regering voorzag toen ze eind 2011 de fiscale aftrek voor de bouw van lage-energiewoningen afschafte, zijn deels ongrondwettelijk. Het kan niet dat wie een contract met een aannemer afsloot maar zijn certificaat nog niet ontving, niet van de belastingvermindering kon genieten. Dat arrest heeft het Grondwettelijk Hof geveld.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: woensdag 8 mei 2013

Bijna miljard te veel uitgegeven aan zorg

De zorg heeft de Nederlandse overheid vorig jaar 900 miljoen euro meer gekost dan begroot. De afgelopen jaren vallen de zorguitgaven steeds te hoog uit. Zo werd in 2011 het zorgbudget met ruim twee miljard euro overschreden.

Lees verder op nu.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs