EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord 2011.
Artikel 761 tot 765 met de

betekenis van het woord 2011

Geplaatst op: vrijdag 16 november 2012

Daling verkoop nieuwe passagiersauto's NL neemt toe in oktober

De daling van aantal nieuwe registraties van passagiersauto's is in Nederland in oktober versneld, blijkt vrijdag uit cijfers van de Europese brancheorganisatie van autofabrikanten ACEA.

Het totaal aantal verkochte nieuwe commerciele voertuigen daalde vorige maand met 38,4% naar 26.896 ten opzichte van oktober 2011. In september daalde het aantal nieuwe registraties met 15,9%.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: donderdag 15 november 2012

Voor elke vacature vijf werklozen

In Nederland zijn er in oktober veel werklozen bij gekomen, maar er komen niet meer vacatures bij. De druk op de arbeidsmarkt neemt dus toe. Tegenover elke vacature staan bijna vijf werklozen.

In Nederland zijn er in oktober veel werklozen bij gekomen, maar er komen niet meer vacatures bij. De druk op de arbeidsmarkt neemt dus toe. Tegenover elke vacature staan bijna vijf werklozen.

Zelfs tijdens de recessies in 2009 en 2011 is het aantal werklozen per vacature niet zo hoog geweest. De laatste piek was begin 2010, toen er tegenover elke vacature vier werklozen stonden. Daarna ging het een tijdje beter. Maar sinds halverwege vorig jaar neemt de druk elk kwartaal weer toe.

Lees verder op nos.nl
Geplaatst op: donderdag 15 november 2012

Nederlandse economie krimpt fors

De Nederlandse economie is fors gekrompen. Het gaat om een krimp van 1,1 procent in het derde kwartaal ten opzichte van het tweede kwartaal. 

Dit blijkt donderdag uit cijfers van het CBS. Ten opzichte van hetzelfde kwartaal in 2011 gaat het om een krimp van 1,6 procent. 

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: woensdag 14 november 2012

Werkgevers beknibbelen op salarissen

De gemiddelde totale loonstijging komt in 2012 uit op 1,9 procent. In 2011 bedroeg de stijging nog 2,1 procent. Werknemers leveren in op koopkracht, omdat de inflatie dit jaar hoger ligt dan de loonstijging.

Op secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioen en vergoedingen, is eveneens bezuinigd. Zo zet een groeiend aantal werkgevers het ouderdomspensioen om naar een spaarsysteem, de zogeheten beschikbare premieregeling.

Lees verder op nuzakelijk.nl
Geplaatst op: woensdag 14 november 2012

Krimp Griekse econonomie neemt verder toe

De Griekse economie is in het afgelopen kwartaal nog harder gekrompen dan in de periode ervoor. Dat blijkt uit cijfers die het Griekse statistiekbureau woensdag publiceerde.

De Griekse economie kromp in het derde kwartaal met 7,2 procent ten opzichte van dezelfde periode in 2011.

Lees verder op nu.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs