EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord 2011.
Artikel 821 tot 825 met de

betekenis van het woord 2011

Geplaatst op: dinsdag 25 september 2012

Sterkste daling consumptie Italiƫ sinds 1946

De Italianen gaan dit jaar naar verwachting meer dan 3 procent minder besteden dan in 2011. Zo'n sterke daling is sinds 1946 niet meer voorgekomen. Dit stelt de vereniging van de Italiaanse detailhandel in een dinsdag uitgebracht rapport.

De enige terreinen waarop de Italiaanse consument net als vorig jaar blijft besteden, zijn mobiele telefoons en computers.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: maandag 24 september 2012

Opnieuw dieptepunt Nederlandse bouwsector

De Nederlandse bouwsector heeft een nieuw dieptepunt bereikt, blijkt maandag uit cijfers van kredietadviseur Creditsafe.

De Nederlandse bouwsector heeft een nieuw dieptepunt bereikt, blijkt maandag uit cijfers van kredietadviseur Creditsafe.

In de eerste acht maanden van 2012 zijn 38% meer bedrijven in de Nederlandse bouwsector failliet gegaan dan in dezelfde periode een jaar geleden.

Daarmee is het tijdelijke lichte herstel, met een afname van het aantal faillissementen met 4% in 2011, meer dan teniet gedaan, merkt Creditsafe op.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: zaterdag 22 september 2012

Huizencrash zet door: Koopsom daalt 11,3%

Precies een maand geleden schreven we hier op Biflatie.nl dat de Nederlandse huizencrash echt was begonnen. Een gemiddeld Nederlands huis daalde 8% in waarde. 30 dagen later ziet het er niet veel beter uit. De huizenbezitters moeten incasseren. De huizencrash zet door, want ook in augustus 2012 daalden de huizenprijzen 8% ten opzichte van dezelfde maand in 2011. Het zijn de grootste prijsdalingen ten opzichte van een jaar eerder sinds de start in 1995 van de Prijsindex bestaande koopwoningen. De koopsom daalde zelfs met 11,3% op jaarbasis.

[...]

Lees verder op Biflatie.nl
Geplaatst op: vrijdag 21 september 2012

Goud sluit de week af met een nieuw, absoluut record... in EURO

De prijs van goud schrijft vandaag geschiedenis! We waren zopas getuige van een nieuwe all-time high in termen van euro.

De prijs van goud schrijft vandaag geschiedenis! We waren zopas getuige van een nieuwe all-time high in termen van euro.

De vorige piek werd geregistreerd op 12 september 2011 volgens Bloomberg:

We mogen ons opmaken voor het nodige prijsspektakel bij goud in euro, daar kan u vanop aan. Maar ook in dollar zullen we nu spoedig getuige zijn een nieuw absoluut record.

Neem uw voorzorgen en beleg nu in goud!

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: vrijdag 21 september 2012

Deense en NL pensioenfondsen presteren best

Deense, Nederlandse en Australische pensioenfondsen hebben in 2011 het best gepresteerd, wijst een studie van de Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling (Oeso) uit.

Deense, Nederlandse en Australische pensioenfondsen hebben in 2011 het best gepresteerd, wijst een studie van de Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling (Oeso) uit.

Deense pensioenfondsen deden het met een rendement van 12,1% het best, gevolgd door Nederlandse en Australische fondsen met rendementen van respectievelijk 8,2% en 4,1%, blijkt uit de vrijdag vrijgegeven onderzoeksresultaten.

Lees verder op RT[z]
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs