EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord 2011.
Artikel 936 tot 940 met de

betekenis van het woord 2011

Geplaatst op: maandag 18 juni 2012

Fondsbeheerders zitten op bergen cash

Uit de nieuwste BofA Merrill Lynch Fund Managers Survey blijkt dat fondsbeheerders bijzonder terughoudend zijn. Ze zitten opnieuw op een historische berg cash in hun portefeuille.

Uit de nieuwste BofA Merrill Lynch Fund Managers Survey blijkt dat fondsbeheerders bijzonder terughoudend zijn. Ze zitten opnieuw op een historische berg cash in hun portefeuille.

Fondsbeheerders verhoogden hun gemiddelde cashpositie naar 38% in juni, komende van 28% de maand voordien. Alhoewel dit nog geen recordstand is zitten we al stevig boven de gemiddeldes.

De cash balance zit ook weer boven 5%. Dit zagen we enkel in augustus 2011 en december 2008.

De angst regeert weer bij de professionals. Een overduidelijk koopsignaal!

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 18 juni 2012

2011: Het jaar dat bankiers eerste minister werden

De financiële markten zetten niet alleen landen en regeringen onder druk. Ze vervangen nu ook zittende premiers door niet verkozen bankiers, die dan ook nog eens liefst op de loonlijst hebben gestaan van Goldman Sachs.

“In amper twee weken tijd neemt Goldman Sachs zowel de Europese Centrale Bank als Italië over”, luidt de cynische commentaar op de traderblog Zerohedge. Mario Draghi, van 2002-2005  vicevoorzitter en algemeen directeur van Goldman Sachs International, staat sinds 1 november aan het hoofd van de ECB.

Lees verder op dewereldmorgen.be
Geplaatst op: zondag 17 juni 2012

China ligt op koers om goudproductie van 2011 te overschrijden

Afgelopen week maakte het Chinese Ministerie van Industrie en Informatie Technologie bekend dat de binnenlandse productie van goud in april uitkwam op 28,8 metrische ton. Hiermee komt de totale Chinese productie van het edelmetaal in de eerste 4 maanden van 2012 op 109,6 metrische ton te staan. Dit is een periodieke stijging van 6,3 ton, oftewel 6,13%.

Afgelopen week maakte het Chinese Ministerie van Industrie en Informatie Technologie bekend dat de binnenlandse productie van goud in april uitkwam op 28,8 metrische ton. Hiermee komt de totale Chinese productie van het edelmetaal in de eerste 4 maanden van 2012 op 109,6 metrische ton te staan. Dit is een periodieke stijging van 6,3 ton, oftewel 6,13%.

Het Chinese Ministerie van Industrie en Informatie Technologie verklaarde dat 90,7 ton van de totale 109,6 ton uit de mijnbouw afkomstig zijn, de overige 18,9 ton zijn als bijproduct tot stand gekomen. Tevens werd duidelijk dat de 10 grootste Chinese goudproducenten goed waren voor 55,1 ton (50,25%) van de totale productie in de eerste 4 maanden.

Lees verder op Goud.com
Geplaatst op: vrijdag 15 juni 2012

Overnames in grondstofsector nemen toe nu vraag groot blijft en prijzen laag

De waarde van overnames in de mijnbouwsector in het eerste kwartaal van dit jaar is volgens KPMG uitgekomen op $90 miljard, een stijging van 130% t.o.v. het laatste kwartaal van 2011. De hoeveelheid overnames steeg van 50 naar 81 gedurende dezelfde periode. De grootste blikvanger is de voorgestelde fusie tussen Glencore en Xstrata. Koper en kolen waren de belangrijkste grondstoffen in deze overnamegolf.

[...]

Lees verder op CD Fund.com
Geplaatst op: vrijdag 15 juni 2012

Staatsschuld Spanje in KW1 op 72,1% van bbp

De staatsschuld van Spanje is in het eerste kwartaal gestegen naar 72,1% van het bruto binnenlands product (bbp), blijkt uit vrijdag gepubliceerde data van de Spaanse centrale bank.

De staatsschuld van Spanje is in het eerste kwartaal gestegen naar 72,1% van het bruto binnenlands product (bbp), blijkt uit vrijdag gepubliceerde data van de Spaanse centrale bank.

In de laatste drie maanden van 2011 kwam de overheidsschuld nog uit op een percentage van 68,5% van het bbp.

Lees verder op RT[z]
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs