De Zwitserse Centrale Bank stopt met de minimale wisselkoers van 1,20 die vanaf 2011 ten opzichte van de euro werd gehanteerd.
De Zwitserse Centrale Bank stopt met de minimale wisselkoers van 1,20 die vanaf 2011 ten opzichte van de euro werd gehanteerd.
De koers van de Zwitserse Frank schoot na de aankondiging van de SNB met 30% omhoog. Inmiddels noteert de wisselkoers t.o.v. van de euro een kleine 20% hoger.
Lees verder op Biflatie.nlDe prijs van koper is maandag voor het eerst in vijf jaar tot onder de 6000 dollar (5075 euro) per ton gedaald. De koperprijs staat vooral onder druk door zorgen over een afzwakkende vraag vanuit China.
De prijs van koper is maandag voor het eerst in vijf jaar tot onder de 6000 dollar (5075 euro) per ton gedaald. De koperprijs staat vooral onder druk door zorgen over een afzwakkende vraag vanuit China.
Koper wordt onder meer veel gebruikt in de bouw, industrie en voor muntgeld. Begin 2011 bereikte de koperprijs nog een record van circa 10.000 dollar per ton. Vanwege de relatief hoge prijs van koper wordt het metaal vaak gestolen.
Lees verder op z24.nl‘We bevinden ons absoluut in een valuta-oorlog’, stelt Jim Rickards, schrijver van The Death of Money. ‘In 2011 zagen we een zwakke dollar, vandaag zien we een sterke dollar. Ik verwacht dat we over een jaar opnieuw een zwakke dollar zullen zien’, zijn boodschap is: koop goud voor het te laat is.
Lees verder op SlimBeleggen.netIn 2011 liep de prijs van tin korte tijd op tot boven de 30000 dollar per ton. N.a.v. een artikel van Dave Cohen schreef ik een blog over Peak-Tin. De tinprijs liep zo hoog op omdat de vraag naar tin (soldeertin voor printplaatjes en conservenblikken) sneller groeide dan de wereldwijde produktie. Drie jaar geleden dacht Dave Cohen dat de jaarlijkse wereldwijde tinproduktie in 2011 zou uitkomen op 366 duizend ton en daarna zou gaan afnemen.
Lees verder op CassandraclubEind 2013 stonden er in Vlaanderen 9.660 sociale huurwoningen leeg. In 5.445 (56 procent) van de gevallen was dit het gevolg van een structurele leegstand. Dat blijkt uit het antwoord van Vlaams minister van Wonen Liesbeth Homans op een schriftelijke vraag van An Moerenhout (Groen). In vergelijking met eind 2011 blijkt dat het vooral de structurele leegstand is die toeneemt.
Lees verder op HLN.beBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl