Goudmijnen en zilvermijnen zitten al weer 2 jaar in de hoek waar de klappen vallen. Sinds de goudprijs een top neer zette in 2011 is het bergafwaarts gegaan met de koersen van het gele edelmetaal en van de mijnbouwbedrijven die het delven. Niet direct een sector om je geld in te zetten zou je zeggen, maar die gedachte is iets te kort door de bocht.
Lees verder op cfd-handel.nlDe landen van de Europese Unie hebben in 2011 naar schatting 193 miljard euro aan inkomsten misgelopen aan onder meer niet geïnde btw of ontduiking ervan. Dat blijkt uit een studie onder 26 EU-landen die de Europese Commissie vandaag presenteerde.
Lees verder op HLN.beDe kernramp van Fukushima in 2011 was het gevolg van een zeebeving en de daarop volgende tsunami. Dit speelt zich af op 250 kilometer van Tokio. We berichtten eerder al over lekken in zee van besmet water. Momenteel wordt er in Japan massaal geëvacueerd vanwege tyfoon Man-yi. Wat als deze de reeds zwaar gehavende kerncentrale zou bereiken?
Lees verder op Biflatie.nlLondon metals trader Andrew Maguire zegt dat hij bewijzen heeft van 2 JP Morgan medewerkers die aantonen dat JP Morgan de goud- en zilvermarkt manipuleerde. Nadat Maguire zelf bewijzen van de manipulatie van de zilvermarkt aan het CFTC overmaakte en dit publiek werd, stegen goud en zilver fors in 2010 om te eindigen op hun voorlopige pieken in 2011.
Tot op heden heeft het CFTC nog niets gedaan met de informatie van Maguire. Als er tegen eind september geen duidelijkheid wordt gegeven, zal Maguire zelf naar buiten komen met de informatie in zijn bezit. Maguire zegt nu ook dat hij in die tijd gecontacteerd werd door twee medewerkers van JP Morgan zelf. Maar ook zij hebben tot op heden geen antwoord gekregen van het CFTC.
Lees verder op Beurs.com94,4% van het totale bedrag dat in 2011 door de Spaanse staat aan crisishulp werd uitgegeven ging naar de bankensector. Dat meldt het economisch blog El Salmon op basis van een rapport van de Nationale Commissie voor het Concurrentievermogen (CNC):
Lees verder op express.beBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl