EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord Nederland.
Artikel 841 tot 845 met de

betekenis van het woord NEDERLAND

Geplaatst op: maandag 1 augustus 2016

NEDERLANDse industrie trekt zich niks aan van Brexit: sterkste groei in vier maanden

De bedrijvigheid in de NEDERLANDse industrie heeft in juli de sterkste groei laten zien in vier maanden. Dat blijkt uit cijfers die de NEDERLANDse Vereniging van Inkoopmanagers (Nevi) maandag bekendmaakte.

De bedrijvigheid in de NEDERLANDse industrie heeft in juli de sterkste groei laten zien in vier maanden. Dat blijkt uit cijfers die de NEDERLANDse Vereniging van Inkoopmanagers (Nevi) maandag bekendmaakte.

De inkoopmanagersindex die de bedrijvigheid weerspiegelt, klom naar een niveau van 53,2, van 52 in juni. Een stand boven de 50 duidt op groei, daaronder op krimp.

Met name de exportorders zaten flink in de lift, terwijl het personeelsbestand het hoogste niveau sinds december vorig jaar bereikte. De inkoopactiviteiten stegen het sterkst in een jaar.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: zaterdag 30 juli 2016

‘Stresstest Europese banken is niet streng genoeg’

De stresstest die de Europese toezichthouder heeft uitgevoerd op Europese banken, is lang niet streng genoeg, vinden experts.

De stresstest die de Europese toezichthouder heeft uitgevoerd op Europese banken, is lang niet streng genoeg, vinden experts.

Volgens NEDERLANDse economen houden de scenario’s die in de test zijn doorberekend slechts rekening met een “relatief milde” economische teruggang. Een crisis zo hevig als die in 2008 is niet meegenomen, waardoor een “vertekend beeld” ontstaat van de conclusies.

Vrijdagavond publiceerde de Europese Bankenautoriteit (EBA) de resultaten van de stresstest. De toezichthouder concludeerde dat de meeste grote banken in Europa in staat zijn om nieuwe financiële klappen op te vangen.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: zaterdag 30 juli 2016

NEDERLANDse banken in staat om nieuwe financiële klappen op te vangen

ING, Rabobank, ABN Amro en de Bank NEDERLANDse Gemeenten lijken voldoende incasseringsvermogen te hebben om eventuele nieuwe financiële klappen op te vangen.

ING, Rabobank, ABN Amro en de Bank NEDERLANDse Gemeenten lijken voldoende incasseringsvermogen te hebben om eventuele nieuwe financiële klappen op te vangen.

Dat blijkt uit de resultaten van de stresstest van de Europese Bankenautoriteit (EBA), die vrijdagavond bekend werden gemaakt.

De noodlijdende Italiaanse bank Monte dei Paschi di Siena gaat volgens de test echter flink onderuit als de bank wordt blootgesteld aan drie jaren van economische tegenwind.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: zaterdag 30 juli 2016

Vastgoedkoopjes in Zuid-Europa

De economische en financiële crisis heeft in heel wat landen voor aanzienlijke correcties op de vastgoedmarkten gezorgd. NEDERLAND kende een zware daling van (segmenten in) de woningmarkt. Ook Amerika kreeg een subprime crisis in de vastgoedsector voor de kiezen.

In Zuid-Europa, door de eurocrisis en de daarop volgende interne devaluaties, zijn ook heel wat prijzen gekelderd. Bekend is vooral de Spaanse vastgoedmarkt, die in de jaren 2000 een grote zeepbel werd en vanaf 2007-2008 uit elkaar spatte.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: dinsdag 26 juli 2016

DNB ziet positie pensioenfondsen verder verslechteren

De positie van pensioenfondsen is in het tweede kwartaal verder verslechterd.

De positie van pensioenfondsen is in het tweede kwartaal verder verslechterd.

De zogenoemde beleidsdekkingsgraad, het gemiddelde van de dekkingsgraden van de afgelopen twaalf maanden, kwam eind juni uit op 99,6 procent. Dat is 2,3 procentpunt lager dan drie maanden eerder, meldt De NEDERLANDsche Bank (DNB) dinsdag. 

De dekkingsgraad steeg in dezelfde periode licht van 96,3 procent naar 96,6 procent. De dekkingsgraad is de verhouding tussen de bezittingen en verplichtingen van pensioenfondsen. Het percentage toont aan in hoeverre een fonds in staat is om nu en in de toekomst pensioenen uit te betalen.

Lees verder op nu.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs