Christine Lagarde, het Franse hoofd van het Internationaal Monetair Fonds (IMF), zou voor een tweede ambtstermijn willen gaan, meld nieuwsdienst AFP.
Christine Lagarde, het Franse hoofd van het Internationaal Monetair Fonds (IMF), zou voor een tweede ambtstermijn willen gaan, meld nieuwsdienst AFP.
Lagarde staat dit jaar nog tot juli van dit aan het roer en zou de steun genieten van Europese landen, waaronder NEDERLAND, Frankrijk, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk.
"NEDERLAND steunt Lagarde voor een tweede termijn", Twitterde Minister Dijsselbloem van financiën donderdagavond.
Lees verder op nu.nlGoogle zou American Express kunnen kopen, zoveel geld heeft het paraat. Waarom houden techbedrijven zoveel contanten op de bank in plaats van te investeren?
Google zou American Express kunnen kopen, zoveel geld heeft het paraat. Waarom houden techbedrijven zoveel contanten op de bank in plaats van te investeren?
Sparen is logisch voor consumenten, maar niet voor bedrijven. Zeker nu rente op een laag punt ligt, is het verstandiger om te investeren – bijvoorbeeld door een ander bedrijf te kopen – en meer te verdienen dan de bank je in rente uitbetaalt.
Of toch niet?
Lees verder op z24.nlOver de eerste 11 maanden werd er in NEDERLAND 47,1 miljard m³ gewonnen. Dat is 22% minder dan de 60,8 miljard m³, die over dezelfde periode van 2014 werd gewonnen. Ten opzichte van de eerste 11 maanden van 2013 bedraagt de produktiedaling 38%.
In de grafiek hieronder is de maandelijkse NEDERLANDse aardgasproduktie over de laatste jaren weergegeven.
Lees verder op CassandraclubAutomobilisten profiteren van de alsmaar dalende olieprijzen. De benzineprijs aan de NEDERLANDse pomp ligt nu al op het laagste niveau in jaren.
Automobilisten profiteren van de alsmaar dalende olieprijzen. De benzineprijs aan de NEDERLANDse pomp ligt nu al op het laagste niveau in jaren.
Er kan zomaar nog eens 20 cent van de literprijs af gaan, heeft consumentencollectief Unitedconsumers uitgerekend.
De landelijke adviesprijs voor een liter Euro95 bedraagt inmiddels 1,52 euro. Bij sommige pompen betalen consumenten niet meer dan 1,30 euro. En voor een vat ruwe olie moet op de markt nu een kleine 28 dollar neergeteld worden.
Lees verder op nu.nlPremier Mark Rutte gaat een ,,duidelijk pleidooi’’ houden vóór het associatieakkoord tussen de EU en Oekraïne. Daarover wordt op 6 april in NEDERLAND een referendum gehouden.
De premier zei woensdag in antwoord op talrijke vragen van het Europees Parlement in Straatsburg dat het verdrag ,,echt nodig’’ is. Hij zei dat het niet alleen een handelsverdrag is, maar dat het zeker ook gaat over stabiliteit in Europa. ,,Maar het is zeker geen voorportaal voor toetreding van Oekraïne tot de EU.’’
Lees verder op z24.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl