EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord Nederland.
Artikel 1366 tot 1370 met de

betekenis van het woord NEDERLAND

Geplaatst op: woensdag 1 juli 2015

NEDERLANDse spaartegoeden naar nieuw record

NEDERLANDse consumenten hadden in mei ruim 339 miljard euro aan spaargeld.

NEDERLANDse consumenten hadden in mei ruim 339 miljard euro aan spaargeld.

Dat blijkt uit woensdag gepubliceerde cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Met dit bedrag bereikten de spaartegoeden van NEDERLANDse huishoudens een nieuw record.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: woensdag 1 juli 2015

Forse toename export naar Zwitserland door lagere frank

was een erfenis van het Verdrag van Versailles waarin het land werd gedwongen tot enorme herstelbetalingen na de nederlaag in WO1. De andere helft van de schuld was ontstaan uit de wederopbouw na de WO2. Tegen 1952 bleek West-Duitslands’ schuld ongeveer 25% van het nationaal inkomen. In vergelijking met huidige schulden van Spanje, Griekenland, Ierland en Portugal op 80% is dat relatief laag.

Het belang van Zwitserland in de totale NEDERLANDse export is daarmee licht gestegen. In de afgelopen 20 jaar heeft Zwitserland fors terrein verloren als goederenleverancier voor NEDERLAND. Bij de export is dit vrij stabiel.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: dinsdag 30 juni 2015

NEDERLAND is 17,8 miljard euro kwijt met Grexit, Hoeveel is 17 miljard eigenlijk?

Onder het kopje ‘Europa financieel gezond’ heeft de rijksoverheid op haar website precies becijferd wat er aan NEDERLANDs geld richting Griekenland gegaan is. De totale ‘blootstelling’ bedraagt ongeveer 18 miljard. Per NEDERLANDer is er dus ruim 1000 euro naar de Akropolis gestuurd.

NEDERLAND is 17,8 miljard euro kwijt met Grexit. Uw geld.We weten allemaal dat dat een groot getal is maar het is zo groot dat het ontastbaar en nietszeggend is geworden. Eén miljard is uiteraard 1000 x 1 miljoen (€1.000.000)

[lang scrollen]

Lees verder op fuzzyfun.nl
Geplaatst op: dinsdag 30 juni 2015

NEDERLANDse economie trekt verder aan

De NEDERLANDse economie stond er in juni opnieuw beter voor dan in de voorgaande maand.

De NEDERLANDse economie stond er in juni opnieuw beter voor dan in de voorgaande maand.

De verbetering is onder meer te danken aan het groeiende vertrouwen onder producenten en consumenten. Verder gaan de export, investeringen en de consumptie volgens de meest recente cijfers nog altijd vooruit en produceert de industrie meer dan een jaar geleden.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: dinsdag 30 juni 2015

Huizenmarkt: ‘verkoper krijgt meer macht’

De woningmarkt in NEDERLAND herstelt veel sterker dan eerder gedacht. Waarschijnlijk worden daardoor dit jaar 10 procent meer woningen verkocht dan in 2014 en stijgen prijzen met drie procent.

Dat voorspelt het economisch bureau van ABN AMRO in een dinsdag gepubliceerd rapport. Eind vorig jaar ging de bank nog uit van een stabilisatie van de woningmarkt.

Lees verder op z24.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs