EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord Nederland.
Artikel 1921 tot 1925 met de

betekenis van het woord NEDERLAND

Geplaatst op: dinsdag 26 augustus 2014

Verkoop van benzine en diesel blijft dalen

Het CBS houdt nauwkeurig bij hoeveel benzine en diesel de NEDERLANDse tankstations verkopen. In de maand juni 2014 werd er 419 miljoen liter benzine verkocht en 530 miljoen liter diesel. In juni 2014 werd er 4% minder benzine verkocht dan in juni 2013. De hoeveelheid verkochte diesel lag 9% lager dan in juni 2013.

Het CBS houdt nauwkeurig bij hoeveel benzine en diesel de NEDERLANDse tankstations verkopen. In de maand juni 2014 werd er 419 miljoen liter benzine verkocht en 530 miljoen liter diesel. In juni 2014 werd er 4% minder benzine verkocht dan in juni 2013. De hoeveelheid verkochte diesel lag 9% lager dan in juni 2013.

Over de eerste 6 maanden van 2014 werd 10% minder verkocht dan over dezelfde periode in 2011; 2550 miljoen tegenover 2836 miljoen liter.

De eerste 6 maanden van 2011 verbruikte het NEDERLANDse wagenpark 3915 miljoen liter diesel. Over dezelfde periode van 2014 was dat 3421 miljoen liter: 12,5% minder dan in 2011.

Lees verder op Cassandraclub
Geplaatst op: maandag 25 augustus 2014

Goud is het geld van de Koningen, schuld is het geld van de slaven

Net als in NEDERLAND en in België is het in de Verenigde Staten ook heel moeilijk om fiscale en fundamentele wijzigingen door te voeren. Iedere belasting of besparing wordt aangevochten door een of andere belangengroep, overheden moeten iets ondernemen om de schuldenberg af te bouwen, maar de manoeuvreerruimte is bijzonder klein.

De Amerikaanse schuldenberg bedraagt momenteel al $ 17,5 biljoen en groeit nog iedere dag. Momenteel leeft de illusie dat dit voor eeuwig kan blijven doorgaan, maar de financiële markten zullen ook de Verenigde Staten ooit terug fluiten en hogere rentevoeten eisen als er niets wijzigt.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: maandag 25 augustus 2014

Column Kees de Kort | Onze lat ligt heel erg laag

Yellen zegt niks, de Duitse minister van Financiën loopt te kwaken en de NEDERLANDse lat ligt laag, constateert BNR's macro-econoom Kees de Kort.

Lees verder op BNR.nl
Geplaatst op: zaterdag 23 augustus 2014

De rijkste NEDERLANDers volgens Forbes Magazine

De rijkste NEDERLANDers volgens Forbes Magazine, de top 7

De rijkste NEDERLANDers volgens Forbes Magazine, de top 7

Hier volgen de rijkste NEDERLANDers volgens Forbes Magazine. Forbes maakt al jarenlang mooie lijstjes met mensen die bijvoorbeeld heel veel geld verdienen. Forbes telde wereldwijd 1.426 dollar-miljardairs en daar stonden maar zeven NEDERLANDers tussen. Wie zijn dat? Natuurlijk Joop en Johnny van de TV-shows, maar ook nog vijf anderen.

Lees verder op stoerejongenzzz.nl
Geplaatst op: vrijdag 22 augustus 2014

Richard Branson: praat met Poetin!

De Britse zakenman en multimiljardair Richard Branson wil dat het conflict in Oekraïne stopt. Daarom roept hij in zijn blog op tot een dialoog tussen politici en het zakenleven in Rusland en de rest van Europa. Ook de NEDERLANDse topman van Unilever ondertekende de oproep.

"Vooral vrede. Wat er gebeurt in Oekraïne en in sommige Baltische staten is ongelooflijk triest. Rusland en de rest van Europa zouden in vrede moeten leven. Mensen horen niet te sterven in een vliegtuigramp of vermoord te worden in Oekraïne. En politici zouden moeten onderhandelen om vrede te brengen en geen oorlog.

Een groep Russische, Oekraïense zakenmensen en een groep internationale zakenmensen zijn samengekomen en willen wat doen als de onderhandelingen volgende week tussen president Porosjenko en president Poetin mislukken. Wij zullen onze ondernemerskwaliteiten inzetten om vrede te krijgen in Oekraïne."

Lees verder op nos.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs