De rente op Italiaanse staatsobligaties stijgt verder, tot ruim 6,1%. Bij 7% moesten PORTUGAL en Ierland bij het noodfonds aankloppen, maar ook nu al zijn er problemen voor Italië.
Lees verder op rt[z]De kans op sociale onrust neemt toe door de hoge werkloosheid in de Europese Unie. Het risico is vooral hoog in Griekenland, PORTUGAL, Spanje, Estland, Frankrijk, Slovenië en Ierland. Dat staat in een rapport dat de Internationale Organisatie voor Arbeid (ILO) maandag, in de aanloop naar de G20, naar buiten bracht.
Lees verder op rt[z]Alle Westerse landen in uiterlijk 2040 blut, uitgezonderd Canada - Ierland en PORTUGAL zinspelen op 'Griekse' behandeling; Feitelijk zit het hele Westen in hetzelfde schuitje als Griekenland, al hebben de Grieken er financieel helemáál een zootje van gemaakt.
Alle Westerse landen in uiterlijk 2040 blut, uitgezonderd Canada - Ierland en PORTUGAL zinspelen op 'Griekse' behandeling; Feitelijk zit het hele Westen in hetzelfde schuitje als Griekenland, al hebben de Grieken er financieel helemáál een zootje van gemaakt.
In een nieuw rapport dat de veelzeggende titel 'De Nieuwe Wereld Orde' draagt stelt de Franse megabank Société Générale (SocGen) dat 'wij allemaal Grieken' zijn en dezelfde weg op zullen moeten gaan als Griekenland. De overheidsfinancieën van bijna alle bij de OECD aangesloten (hoofdzakelijk Westerse) landen zijn over hooguit 30 jaar onhoudbaar geworden. Op Canada na zullen de Verenigde Staten en alle toonaangevende Europese economieën hun AAA status kwijtraken en in snel tempo afzakken naar de 'junk'status. Kortom: het is binnenkort definitief gedaan met een lange periode van ongekende welvaart.
[...]
Lees verder op Xander-NieuwsDit zou zo meer eens een bericht kunnen zijn dat binnenkort in dagbladen en internet sites te vinden is. De afgelopen maanden zijn er miljarden weggepompt naar landen zoals Griekenland, Ierland en PORTUGAL. Niet 1, 2 of 5 miljard euro, maar honderden miljarden. Je zou haast denken, hoe kan de euro nog bestaan?
[...]
Lees verder op NieuwsBeurs.nlDe kwijtschelding van schulden houdt niet op bij Griekenland. Economen denken dat ook PORTUGAL en Ierland hun schuldenlast moeten reduceren door afschrijvingen, als ze ooit uit de problemen willen komen.
De kwijtschelding van schulden houdt niet op bij Griekenland. Economen denken dat ook PORTUGAL en Ierland hun schuldenlast moeten reduceren door afschrijvingen, als ze ooit uit de problemen willen komen.
Eigenlijk zou PORTUGAL 25 procent van zijn staatsschuld moeten worden kwijtgescholden als Griekenland 50 procent van zijn schuld mag terugbrengen.
Lees verder op Volkskrant.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl