De laatste dagen is er veel te doen geweest over de goudvoorraden van Venezuela. De regering onder leiding van president Maduro wil goud terughalen uit Londen, maar wordt tegengewerkt door de Bank of England. In totaal ligt er voor $1,2 miljard aan goud in Londen, maar de CENTRALE BANK wil het niet vrijgeven.
[...]
Lees verder op HollandGoldCENTRALE BANKen hebben vorig jaar 650 ton goud gekocht en legden daarmee een solide fundament onder de goudmarkt. Dat schrijft de World Gold Council in haar verslag over de goudmarkt in 2018. Ook steeg de wereldwijde afname naar beleggingsgoud, waarbij de vraag naar gouden munten het hoogste niveau in vijf jaar tijd bereikte.
[...]
Lees verder op HollandGoldDe goudaankopen door CENTRALE BANKen zijn in 2018 hard gestegen. In totaal kochten CENTRALE BANKen 651,5 ton aan goudbaren op. Het is de grootste jaarlijkse aankoop sinds 1971, het jaar waarin de Amerikaanse dollar van goud werd ontkoppeld.
[...]
Lees verder op Doijer & KalffDe laatste dagen is er veel te doen geweest over de goudvoorraden van Venezuela. De regering onder leiding van president Maduro wil goud terughalen uit Londen, maar wordt tegengewerkt door de Bank of England. In totaal ligt er voor $1,2 miljard aan goud in Londen, maar de CENTRALE BANK wil het niet vrijgeven. Om toch aan geld te kunnen komen wil Maduro nu een deel van het goud dat reeds in eigen land ligt verkopen. Dat blijkt geen gemakkelijke opgave, nu alle ogen in de wereld op Venezuela gericht zijn.
Lees verder op Geotrendlines.nlDe Europese CENTRALE BANK pompt sinds 1 januari geen geld meer in de economie. De Europese economie staat met andere woorden nu net een maand op eigen benen. Toch is het nog maar de vraag of de eurozone wel zonder de steun van de ECB kan. De economische cijfers liegen er immers niet om.
Mario Draghi probeerde tijdens de laatste persconferentie optimistisch te blijven over de Europese economie. Toch kon ook hij niet om de tegenvallende macrocijfers heen. Het is duidelijk dat de groei van de eurozone een flinke deuk heeft opgelopen en het is nog maar de vraag of dat wordt rechtgetrokken.
Lees verder op SlimBeleggen.netBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl