Aan de goudprijs is het niet te merken maar goud wint steeds meer aan belang in ons financieel systeem. Er zijn zelfs bedrijven die fysiek goud kopen om zich te beschermen tegen een potentiële nieuwe financiële crisis. Daarnaast blijven CENTRALE BANKen en particulieren in snel tempo fysiek goud opkopen op de markt.
Aan de goudprijs is het niet te merken maar goud wint steeds meer aan belang in ons financieel systeem. Er zijn zelfs bedrijven die fysiek goud kopen om zich te beschermen tegen een potentiële nieuwe financiële crisis. Daarnaast blijven CENTRALE BANKen en particulieren in snel tempo fysiek goud opkopen op de markt.
Recent liet het bedrijf Overstock.com weten dat het voor $10 miljoen fysiek goud en zilver kocht om de lonen van zijn medewerkers te betalen moest er een nieuwe financiële crisis uitbreken.
Jonathan Johnson van Overstock.com legt uit:
Lees verder op SlimBeleggen.netDe CENTRALE BANKen hebben de markten de illusie opgedrongen dat dankzij lage rente en kwantitatieve verruiming een op volle toeren draaiende geldmachine oneindig lang de uitgaven kan blijven stimuleren. Maar groei gebaseerd op schuld is onhoudbaar.’
De CENTRALE BANKen hebben de markten de illusie opgedrongen dat dankzij lage rente en kwantitatieve verruiming een op volle toeren draaiende geldmachine oneindig lang de uitgaven kan blijven stimuleren. Maar groei gebaseerd op schuld is onhoudbaar.’
Dat zegt Aron Pataki, van het Newton Real Return Team, dat eigendom is van de BNY Mellon.
Volgens Pataki zijn de markten druk bezig slecht macro-economisch nieuws als goed nieuws te interpreteren, omdat ze veronderstellen dat hierdoor de rente langer laag zal blijven of er nog meer QE of monetaire stimulering volgt. Zo ontstaat weer ruimte voor verdere koersstijgingen.
Lees verder op Express.beDe Japanse CENTRALE BANK heeft donderdag geen wijzigingen doorgevoerd in zijn monetaire beleid. Met de handhaving blijft de bank jaarlijks 80 biljoen yen (meer dan 600 miljard euro) in de economie pompen.
De stap werd door vrijwel alle geraadpleegde economen voorzien. De Bank of Japan sluist geld de economie in door onder meer staatsobligaties op te kopen.
Lees verder op z24.nlEen grote meerderheid van de beleidsmakers van de Amerikaanse CENTRALE BANK is voor een rentestap in december. Dat viel woendag op te maken uit de notulen van de laatste vergadering van de Federal Reserve (Fed).
De meeste deelnemers aan de bijeenkomst denken dat aan de voorwaarden die nodig zijn voor een verhoging zal worden voldaan. Eerder sprak de Fed over de sterk verbeterde arbeidsmarkt en de aanhoudende economische groei die de zorgen grotendeels wegnemen over de nog altijd lage inflatie.
Lees verder op z24.nlMike Maloney heeft een nieuwe schitterende video klaar. Maloney zegt dat welvaart nooit vernietigd wordt, het verplaatst zich alleen maar. We staan aan de vooravond van de grootste welvaartstransfer in de geschiedenis. Als u weet aan welke kant u moet staan, kunt u profiteren van de grootste opportuniteit ooit.
De financiële geschiedenis herhaalt zichzelf iedere keer. Na de eerste dreiging van deflatie volgt er het printen van geld. Hierna volgt echte deflatie waarna CENTRALE BANKen de geldpers in overdrive zetten wat uiteindelijk resulteert in hyperinflatie.
Lees verder op SlimBeleggen.netBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl