De Chinese CENTRALE BANK gaat liquiditeit in de markt brengen in een poging de beurscrash een halt toe te roepen, zo bericht de Wall Street Journal. De CENTRALE BANK gaat meer kapitaal te injecteren in de China Securities Finance Corp, een bedrijf dat brokers helpt met de financiering van aandelen.
Lees verder op GoudstandaardDe Chinese aandelenbeurs steeg in een volatiele sessie met 2,9% nadat Peking een ongekend pakket noodmaatregelen aankondigde om de beurscrash een halt toe te roepen. Brokers en fondsbeheerders beloofden grote hoeveelheden aandelen te kopen. Zij krijgen daarbij indirect financiële steun van de CENTRALE BANK.
“Na regen komt zonneschijn,” zo schrijft de People’s Daily, de spreekbuis van de Communistische Partij. “China heeft de voorwaarden, de vermogens en het vertrouwen om stabiele kapitaalmarkten te waarborgen.”
Lees verder op SlimBeleggen.netIn een note blikt Asoka Wöhrmann, chief investment officer bij Deutsche Asset & Wealth Management (Deutsche AWM) vooruit op de komende 12 maanden en geeft hij zijn visie op de financiële markten.
In een note blikt Asoka Wöhrmann, chief investment officer bij Deutsche Asset & Wealth Management (Deutsche AWM) vooruit op de komende 12 maanden en geeft hij zijn visie op de financiële markten.
In de note wijst Wöhrmann er onder andere op dat er over een jaar zo goed als zeker minder steun zal komen vanuit CENTRALE BANKen. ‘In vergelijking met onze huidige visie voor de komende 12 maanden, zullen de vooruitzichten over 12 maanden waarschijnlijk een stuk somberder zijn. Dit gaat in elk geval op voor het beleid van CENTRALE BANKen. Wat de economische groei betreft, zal dit op zijn best neutraal zijn’, aldus Wöhrmann.
Lees verder op SlimBeleggen.netDe Europese CENTRALE BANK handhaaft het plafond voor de noodsteun aan Griekse banken op 89 miljard euro. Dat meldde persbureau Reuters zondag op basis van ingewijden.
De Europese CENTRALE BANK handhaaft het plafond voor de noodsteun aan Griekse banken op 89 miljard euro. Dat meldde persbureau Reuters zondag op basis van ingewijden.
Het bedrag dat de Griekse CENTRALE BANK met toestemming van de ECB aan Griekse banken mag lenen is al twee weken niet verhoogd.
Sinds het mislukken van de onderhandelingen over een schuldakkoord, vorig weekeinde, zijn de Griekse banken gesloten en geldt een dagelijkse pinlimiet van 60 euro per persoon. De banken hebben nauwelijks geld meer en de 89 miljard euro is vrijwel volledig gebruikt. Het is dus maar de vraag hoe lang ze het nog kunnen uitzingen.
Lees verder op z24.nlDe Griekse premier Alexis Tsipras heeft een binnenlandse overwinning behaald bij het referendum van zondag 5 juli. Of dat leidt tot een vertrek van Griekenland uit de eurozone hangt af van de ‘Frans-Duitse as’ en de Europese CENTRALE BANK (ECB).
De Griekse premier Alexis Tsipras heeft een binnenlandse overwinning behaald bij het referendum van zondag 5 juli. Of dat leidt tot een vertrek van Griekenland uit de eurozone hangt af van de ‘Frans-Duitse as’ en de Europese CENTRALE BANK (ECB).
Geen nek-aan-nek-race, maar een duidelijke overwinning voor het nee-kamp bij het Griekse referendum van zondag 5 juli. Met meer dan de zestig procent van de stemmen geteld stond het nee-kamp zondagavond op een meerderheid van 61 procent.
De retoriek van de Griekse premier Alexis Tsipras – géén bezuinigingen en géén vertrek van Griekenland uit de eurozone – heeft het gewonnen.
Lees verder op z24.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl