Grote beleggers waarschuwen dat de nooduitgang op obligatiemarkten veel te klein is geworden, onder andere directeur Leen Meijaard van vermogensbeheerder BlackRock is die mening toebedeelt. Ook de Europese CENTRALE BANK stelt dat het belangrijk is om de afgenomen liquiditeit in de gaten te houden.
Lees verder op Beurs.comGlobale financiële markten wijzigen drastisch en laten tekenen zien van verhoogde volatiliteit zoals in 2008. Het gaat hier niet over de aandelenmarkten maar over de obligatie- en valutamarkten. Na alle QE’s door de westerse CENTRALE BANKen droogt de liquiditeit opnieuw op, aldus Jim Sinclair.
Globale financiële markten wijzigen drastisch en laten tekenen zien van verhoogde volatiliteit zoals in 2008. Het gaat hier niet over de aandelenmarkten maar over de obligatie- en valutamarkten. Na alle QE’s door de westerse CENTRALE BANKen droogt de liquiditeit opnieuw op, aldus Jim Sinclair.
De kredietmarkten kraken in hun voegen de laatste maanden. Het heeft er alle schijn van dat de markten niet meer geloven in de alles heersende CENTRALE BANKen. CENTRALE BANKen hebben jaren lang de schijn kunnen hoog houden dat ze iedere crisis te baas kunnen en dat ze van al het slechte iets goed kunnen maken, maar nu dreigt een nieuwe financiële crisis.
Lees verder op SlimBeleggen.netNadrukkelijker dan voorheen hebben de geldschieters van Griekenland het land gemaand beslissingen te nemen. Een gesprek tussen voorzitter Jean-Claude Juncker van de Europese Commissie en de Griekse premier Alexis Tsipras moest de Grieken vooral overtuigen dat de bal bij hen ligt.
Nadrukkelijker dan voorheen hebben de geldschieters van Griekenland het land gemaand beslissingen te nemen. Een gesprek tussen voorzitter Jean-Claude Juncker van de Europese Commissie en de Griekse premier Alexis Tsipras moest de Grieken vooral overtuigen dat de bal bij hen ligt.
Het geduld bij de geldschieters (de eurolanden, de Europese CENTRALE BANK en het Internationaal Monetair Fonds (IMF) raakt op. Onvrede en ergernis nemen toe. Het IMF liet donderdag weten dat er nog altijd grote verschillen van mening zijn over belangrijke onderwerpen. De partijen zijn nauwelijks dichter bij elkaar gekomen. Het IMF-team experts heeft Brussel verlaten.
Lees verder op z24.nlOnderhandelingen tussen Griekenland en de trojka van het Internationaal Monetair Fonds, de Europese Commissie en de Europese CENTRALE BANK moeten worden geïntensiveerd.
Lees verder op HLN.beDe Nederlandse economie trekt weer aan door opleving van de woningmarkt, Duitse 10-jaars rente voor het eerst sinds september vorig jaar boven de 1% en de Ierse CENTRALE BANK doet een ‘bail-in’. Verder in het nieuws: G7 landen willen nieuwe sancties tegen Rusland, Gazprom wil Europa ondersteunen in haar energiebehoefte en Rusland rekent olie aan China voortaan af in Chinese yuan.
Lees verder op MarketupdateBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl