EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord centrale bank.
Artikel 2166 tot 2170 met de

betekenis van het woord CENTRALE BANK

Geplaatst op: vrijdag 29 mei 2015

Rusland lanceert eerste nationale betalingspassen

De eerste Russische nationale betalingspassen zullen tegen het einde van het jaar worden gebruikt. Zo liet Olga Skorobogatova van de CENTRALE BANK uit het land weten. Het eigen systeem dient voor het soepel laten verlopen van elektronische transacties in Rusland, nadat het land in 2014 werd getroffen door westerse sancties. De kaart zal binnen een jaar ook buiten Rusland worden uitgebreid, zei Skorobogatova.

‘Wij zijn van plan onze nationale betaalkaart te laten werken in samenwerking met 4 andere betalingssystemen: het Chinese UnionPay, Japan’s JCB en met internationale betaalkaarten van Visa en MasterCard’, vertelde Skorobogatova. Zij voegde daaraan toe dat de onderhandelingen in volle gang zijn met de landen van de Euraziatische Economische Gemeenschap. Zij bespreken mogelijkheden om samen te werken met nationale betalingssystemen.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: donderdag 28 mei 2015

ECB ziet vrees voor Grieks failliet toenemen

De angst voor een faillissement van Griekenland is flink toegenomen. Daarvoor waarschuwde de Europese CENTRALE BANK (ECB) vandaag.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: donderdag 28 mei 2015

Grieks ontwerp voor 2 euroherdenkingsmunt

Op de nieuwste internationale herdenkingsmunt van 2 euro komt een Grieks ontwerp.

Op de nieuwste internationale herdenkingsmunt van 2 euro komt een Grieks ontwerp.

Een designer van de Griekse CENTRALE BANK (Bank of Greece) won de prijsvraag voor het ontwerp van de munt, die verschijnt om de dertigste verjaardag van de Europese vlag als Europees embleem te vieren.

Dat maakte de Europese Commissie donderdag bekend. De munt wordt door alle eurolanden uitgegeven. Het gaat om ongeveer 75 miljoen stuks. Het is de vierde gezamenlijke herdenkingsmunt. De eerste werd in 2007 geslagen.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: donderdag 28 mei 2015

ECB: Verwachting faillissement Athene groeit snel

De Europese CENTRALE BANK (ECB) ziet dat de verwachtingen van een faillissement van Griekenland significant zijn toegenomen. De kans op een snelle rentestijging in de markt neemt volgens de CENTRALE BANK toe.

De Europese CENTRALE BANK (ECB) ziet dat de verwachtingen van een faillissement van Griekenland significant zijn toegenomen. De kans op een snelle rentestijging in de markt neemt volgens de CENTRALE BANK toe.

De ECB constateert ook een toenemende politieke onzekerheid in Athene. Daarnaast meldt de ECB een substantiële uitstroom bij banken in Griekenland.

[...]

Lees verder op De Telegraaf.nl
Geplaatst op: donderdag 28 mei 2015

De verdampte miljarden zijn weer terug...

CENTRALE BANKen hebben gedaan wat veel mensen voor onmogelijk hielden. Met een extreem soepel monetair beleid wisten ze de waarderingen van aandelenkoersen zo ver op te jagen dat alle verliezen van de beurscrash van 2008 meer dan goed zijn gemaakt. Of ze nou belegden in aandelen, obligaties, vastgoed of goud, het maakte eigenlijk niet uit, want door de extreem lage rente en monetaire verruiming van CENTRALE BANKen ging alles omhoog.

Lees verder op Marketupdate
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs