Instorting EUROZONE zal 'nog kostbaarder zijn als u zich kunt voorstellen' - Banken Noord Europa rekenen op eurocrash en lenen niets meer aan collega's in het Zuiden - Spaanse vakbond plundert supermarkten en verdeeld producten onder de armen;
'Proletarisch winkelen' in het Spaanse Marinaleda, waar de vakbond supermarkten plunderde ten bate van de armen. De burgemeester deed er vrolijk aan mee.
Instorting EUROZONE zal 'nog kostbaarder zijn als u zich kunt voorstellen' - Banken Noord Europa rekenen op eurocrash en lenen niets meer aan collega's in het Zuiden - Spaanse vakbond plundert supermarkten en verdeeld producten onder de armen;
'Proletarisch winkelen' in het Spaanse Marinaleda, waar de vakbond supermarkten plunderde ten bate van de armen. De burgemeester deed er vrolijk aan mee.
De Amerikaanse topbelegger Paul Singer, CEO van het Elliott Management hedgefonds, waarschuwt dat het in vrijwel het hele Westen gevoerde financiële beleid waarin (centrale) banken worden ingeschakeld om met miljarden nieuw geld complete landen overeind te houden -een maatregel waar ook de in opiniepeilingen grootste Nederlandse partij SP voorstander van is- 'verwoestende' gevolgen zal hebben voor de samenleving en bittere armoede, corruptie en sociale en politieke onrust zal veroorzaken.
[...]
Lees verder op XanderNieuws.nlDe Europese Centrale Bank (ECB) staat klaar om door middel van onconventionele maatregelen de financieringskosten van landen in de EUROZONE te verlagen, aldus ECB-bestuurslid Christian Noyer in het Franse magazine Le Point.
De Europese Centrale Bank (ECB) staat klaar om door middel van onconventionele maatregelen de financieringskosten van landen in de EUROZONE te verlagen, aldus ECB-bestuurslid Christian Noyer in het Franse magazine Le Point.
Volgens Noyer zijn Frankrijk, Duitsland en de Europese Commissie voorstander van het opkopen van obligaties in de secundaire markt door de ECB. "Onze activiteiten hebben genoeg amplitude om van invloed te zijn op de markten", aldus Noyer in het interview. "We zouden klaar moeten zijn om snel in te grijpen, bij voorkeur in kortlopende obligaties."
Lees verder op RT[z]Het economisch klimaat in de EUROZONE is in het derde kwartaal verslechterd als gevolg van de oplevende schuldencrisis in de EUROZONE, blijkt donderdag uit het World Economic Survey van het Duitse onderzoeksbureau IFO.
Het economisch klimaat in de EUROZONE is in het derde kwartaal verslechterd als gevolg van de oplevende schuldencrisis in de EUROZONE, blijkt donderdag uit het World Economic Survey van het Duitse onderzoeksbureau IFO.
Volgens het bureau waren zowel de evaluaties van economen over de huidige situatie alsmede de verwachtingen slechter dan een kwartaal eerder. De economie zal volgens de ondervraagden in de komende zes maanden geen herstel vertonen.
Lees verder op RT[z]Iedereen beseft inmiddels dat Europa behoefte heeft aan een politieke unie wanneer het de monetaire unie overeind wil houden. Die politieke unie houdt ook in dat de economieën van de deelnemende landen beter op elkaar afgesteld worden dan nu het geval is.
Iedereen beseft inmiddels dat Europa behoefte heeft aan een politieke unie wanneer het de monetaire unie overeind wil houden. Die politieke unie houdt ook in dat de economieën van de deelnemende landen beter op elkaar afgesteld worden dan nu het geval is.
Economen waarschuwen al jarenlang dat de economische cycli van de verschillende lidstaten te veel verschillen, zodat er een soort stabiliseringsmechanisme moeten ingebouwd worden. Inflatie en werkloosheid schommelen sterk, terwijl de Europeanen op het vlak van de arbeidsmarkt weinig mobiliteit aan de dag leggen.
Lees verder op SlimBeleggen.netOnder aanvoering van de uitspraken van de ECB en relatief goede economische data uit de VS zijn de beurzen afgelopen weken behoorlijk hersteld van de lente-dip. De zorgen zijn echter zeker de wereld niet uit. De rente in Spanje en Italië zoekt weer nieuwe pieken en het is wachten op de eerste officiële steunaanvragen van deze landen. Verder zijn de verschillende bedrijfsresultaten redelijk, maar al een stuk minder dan het eerste kwartaal. Dus hoe nu verder? Gaan de geldpersen aan om de PIIGS-landen te helpen? Blijft de EUROZONE in tact? En welke consequenties zal dit hebben voor uw beleggingsportefeuille?
Lees verder op dekritischebelegger.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl