EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord gold.
Artikel 696 tot 700 met de

betekenis van het woord GOLD

Geplaatst op: donderdag 12 juni 2014

Koers Zilver gaat naar $500

De koers van zilver zal boven de $500 per troy ounce stijgen. Deze voorspelling komt van James Turk en John Rubino, beide auteur van het nieuwe boek The Money Bubble. James Turk is de oprichter van GOLDMoney.com en was in zijn vorige functie hoofd van de afdeling grondstoffen voor de Abu Dhabi Invesment Authority. John Rubino is redacteur van DollarCollapse.com

Lees verder op thebullionhouse.nl
Geplaatst op: woensdag 11 juni 2014

GOLDman Sachs blijft geloven in commodities

In de sector van de commodities is de eerste golf van euforie inmiddels al weer lang achter de rug. De returns voor grondstoffen zijn in de afgelopen jaren duidelijk achtergebleven op die van aandelen en obligaties. Dat heeft voor nogal wat beweging in de sector gezorgd. Sommige banken hebben de markt voor commodities zelfs de rug toegekeerd.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: dinsdag 10 juni 2014

Fusie in de goudmijnsector kan goud een glans geven

Het nieuws van de afgelopen weken in de goudmijnsector was ongetwijfeld het bericht dat Barrick GOLD en Newmont Mining, twee van de grootste mijngroepen in de wereld, over een fusie hebben onderhandeld. De Wall Street Journal was er als de kippen bij om te melden dat die gesprekken op niets waren uitgelopen maar dat de toon was gezet.

Bovendien bleek dat er in het verleden al was gesproken over een samenwerking. En er is meer: de deuren zijn niet met een doffe klap dichtgeslagen zodat het scenario van een fusie nog steeds op tafel ligt. Er is dus blijkbaar nood aan een bundeling van de krachten in de sector van de goudmijnen.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: dinsdag 10 juni 2014

Aankopen Goud China dwarsbomen FED

Goud en de rol van de Amerikaanse Dollar stonden centraal in week 23. De goudaankopen door China dwarsbomen de plannen van de FED en Amerikaanse banken. De FED is indirect betrokken bij de manipulatie van de goudprijs. Amerikaanse banken als GOLDman Sachs, JP Morgan Chase, Citibank en Morgan Stanley voeren de verkopen van goud uit in de markt met als doel de goudprijs te drukken. De Chinezen maken hier gebruik van door het fysieke goud voor een gunstige prijs te kopen. De Amerikaanse banken hebben als doel om na het dumpen van het goud in de markt het goud op een later tijdstip tegen een lagere prijs weer terug te kopen. De Chinese goudaankopen verhinderen het spel dat jaren lang werd gespeeld.

Lees verder op thebullionhouse.nl
Geplaatst op: dinsdag 3 juni 2014

Verder neerwaarts risico voor goud en zilver

Louise Yamada is een van de meest vooraanstaande onafhankelijke technische analisten. Ze heeft meer dan 25 jaar ervaring en werd al 4 keer “Institutional Investor” van het jaar. Volgens Louise Yamada kan de goudprijs nog verder dalen, net als de zilverprijs en goudmijnaandelen. Het momentem is opnieuw zeer negatief, aldus GOLD Silver Worlds.

Louise Yamada is een van de meest vooraanstaande onafhankelijke technische analisten. Ze heeft meer dan 25 jaar ervaring en werd al 4 keer “Institutional Investor” van het jaar. Volgens Louise Yamada kan de goudprijs nog verder dalen, net als de zilverprijs en goudmijnaandelen. Het momentem is opnieuw zeer negatief, aldus GOLD Silver Worlds.

De goudprijs vertoefde in april en mei tussen een smalle bandbreedte. Deze werd neerwaarts doorbroken waardoor het nu terug in een dalende trendlijn sinds 2012 zit. De kans is nu groot dat de onderkant van de trading range tussen $ 1.200 en $ 1.400 getest zal worden. Deze trading range gaat ondertussen al 2 jaar mee. Als $ 1.200 niet kan standhouden is $ 1.100 de volgende weerstand.

Lees verder op Beurs.com
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs