EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord gold.
Artikel 771 tot 775 met de

betekenis van het woord GOLD

Geplaatst op: dinsdag 11 februari 2014

Het is nu of nooit voor goud en andere grondstoffen

De Amerikaanse aandelenmarkten bleven gisteren nagenoeg onveranderd. De goudprijs wist eindelijk post te vatten boven de weerstand van $ 1.270. Dit zette de goudmijnaandelen in vuur en vlam met winsten van 3 % à 4 % voor verschillende indexen. Alle grondstoffen en mijnaandelen bevinden zich nu op zeer belangrijke technische punten, het is nu of nooit voor een definitieve uitbraak, aldus GOLD Silver Worlds.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: dinsdag 11 februari 2014

Slim geld begint zich te roeren in de mijnbouwsector

Alsof het afgesproken was na onze blog van gisteren over de berg aan private equity die zich op de mijnbouw gaat storten, kondigde investeerder QKR vandaag een bod van $110 miljoen voor AngloGOLD Ashanti’s Navachab goudmijn in Namibië aan.

QKR is een bedrijf dat is ontstaan ​​uit de twee belangrijkste aandeelhouders, Qatar Holding en Kulczyk Investments. Qatar Holding, eigenaar van Harrods, is de sovereign wealth fund van Qatar. Opgericht in 2006, kondigde Qatar Holding in 2011 aan 10 miljard dollar te willen investeren in de mijnbouw, waarvan 5 miljard dollar in goud alleen. Qatar Holding investeerde eerder in European GOLDfields. Kulczyk, opgericht in 1991, is een Pools bedrijf met een sterk netwerk dat zich richt op grondstoffen, infrastructuur, energie en vastgoed, en heeft €2,5 miljard vermogen onder beheer. QKR wordt geleid door een voormalige JP Morgan bankier, die de transactie omschrijft als de eerste van velen.

Lees verder op CD Fund.com
Geplaatst op: maandag 10 februari 2014

China gaat voor goud: Vraag en productie naar nieuw record

China heeft zichzelf in 2013 opnieuw overtroffen. De binnenlandse vraag naar goud steeg volgens de China GOLD Association het afgelopen jaar naar 1.176,4, een stijging van 41% ten opzichte van 2012. Ook is het voor het eerst dat Chinezen meer dan 1.000 ton goud kopen.

China heeft zichzelf in 2013 opnieuw overtroffen. De binnenlandse vraag naar goud steeg volgens de China GOLD Association het afgelopen jaar naar 1.176,4, een stijging van 41% ten opzichte van 2012. Ook is het voor het eerst dat Chinezen meer dan 1.000 ton goud kopen.

Van de totale Chinese vraag naar goud bestaat het grootste gedeelte uit gouden sieraden, namelijk 716,5 ton. Dat is een toename van 43% ten opzichte van 2012 en 61% van de totale Chinese vraag naar goud in het afgelopen jaar. De vraag naar goudbaren steeg volgens de China GOLD Association het afgelopen jaar met 57% naar 375,7 ton.

Lees verder op
Geplaatst op: dinsdag 4 februari 2014

GOLDen Cross voor junior goudmijnen?

Junior goudmijnen op de Canadese beurs zitten stevig in de lift de laatste weken. Sinds begin dit jaar steeg de S&P/TSX Venture Composite Index van 890 punten naar 980 punten om daarna terug te vallen naar 940. In dit proces werd het 50-daags en 200-daags gemiddelde opwaarts doorbroken. Er is zelfs een 'GOLDen cross' in de maak, dit is een zeer bullisch signaal.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: zondag 26 januari 2014

Producenten gouden munten zwaar overspannen

Wereldwijd draaien producenten van gouden munten overuren om aan de vraag te voldoen. De markt doet zijn werk: goud werd in 2013 aanzienlijk goedkoper en dat lokt kopers naar de markt. En dan hebben we het hier wel over ‘the real thing.’

Hoewel Azië te boek staan als zéér goud minded, is er ook in andere delen van de wereld momenteel een ware stormloop gaande op gouden munten. Volgens Bloomberg kan de Oostenrijkse Muenze Oesterreich AG de vraag naar gouden munten niet aan, ondanks dat er inmiddels volcontinu geproduceerd wordt. Ook de Britse Royal Mint is door de 2014 Sovereign GOLD coins heen. De U.S. Mint stevent op zijn beste verkopen af sinds april 2013 en de Australische Perth Mint zag de verkoop van gouden munten dit jaar met 20 procent stijgen.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs