Volgens GOLDscent heeft goud zijn bodem gezet op 31 december. Er zijn steeds meer signalen die er op wijzen dat goud wel degelijk terug in een opwaartse beweging zit. Er moeten nog slechts enkele kleine obstakels overwonnen worden om van een definitieve trendommekeer te spreken.
Ten eerste is er een extreme divergentie moment op de wekelijkse grafiek van goud.
Lees verder op Beurs.comDe goudprijs kan een cyclische bodem hebben bereikt. Dat stelt althans grootbank J.P. Morgan. De zakenbank ziet bovendien kansen voor goudmijners ontstaan, nu de Afrikaanse rand in waarde daalt.
De goudprijs kan een cyclische bodem hebben bereikt. Dat stelt althans grootbank J.P. Morgan. De zakenbank ziet bovendien kansen voor goudmijners ontstaan, nu de Afrikaanse rand in waarde daalt.
We verwachten dat de goudprijs dicht bij een cyclische bodem is aangekomen, terwijl de kansen opkomen voor goudmijnbeleggers, omdat de Afrikaanse Rand in waarde daalt ten opzichte van de dollar. We blijven nog steeds waarde zien in Zuid-Afrikaanse goudmijnbedrijven en we zien kansen ontstaan bij Harmony GOLD en Sibanye GOLD, waarvan we verwachten dat ze dit jaar mooie rendementen zullen opleveren voor goudbeleggers.
Ondanks nieuwe protesten (in het westen) van AMCU, handhaven wij voor deze aandelen nu een koopadvies.
Lees verder opGOLDman's Jeff Currie zegt dat we aan een nieuwe cyclus begonnen zijn voor grondstoffen. De vorige cyclus was een super cyclus die gedreven werd door de enorme vraag naar grondstoffen vanuit de groeilanden. Die cyclus is voorbij waardoor de grondstofprijzen al enkele jaren in een dip zitten. De volgende cyclus kan nu beginnen, maar zal minder krachtig zijn dan de vorige.
Lees verder op Beurs.comDe meeste bullion banks roepen nog steeds om ter hardste de goudprijs naar beneden, maar volgens Andrew Maguire is dit allemaal onderdeel van GOLDman Sachs master plan: praat het naar beneden en zorg er voor dat je zelf zoveel mogelijk papier en fysiek goud te pakken krijgt, aldus King World News.
Lees verder op Beurs.comBeleggers zijn altijd op zoek naar de beste aandelentips. En hoewel grote partijen als GOLDman Sachs het vaakst in the spotlights staan, zijn de betere stock pickers vaak elders te vinden: 13 stock picks van een structurele outperformer.
Lees verder op SlimBeleggen.netBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl