EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord groei.
Artikel 886 tot 890 met de

betekenis van het woord GROEI

Geplaatst op: woensdag 15 maart 2017

Nederlandse export GROEIt verder in januari

De Nederlandse export is in de eerste maand van het jaar gestaag verder geGROEId. In januari voerde Nederland 5,7 procent meer uit dan in dezelfde maand een jaar eerder.

Dat bleek woensdag uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: maandag 13 maart 2017

Engeland is een derdewereldland

Één op de zes Engelse gezinnen heeft erg veel moeite om de financiële eindjes aan elkaar te knopen, zegt BNR-macro-econoom Kees de Kort.

De inflatie neemt toe en de loonGROEI neemt af. Tel daar de Brexit bij op en het is allemaal niet echt een sterk verhaal...

Lees verder op BNR.nl
Geplaatst op: maandag 13 maart 2017

Vlees noch vis

Het zit een maandje mee en het zit een maandje tegen: ziehier de realiteit van de Amerikaanse economie. Daar brengen de nieuwste banencijfers geen verandering in, vindt BNR-macro-econoom Kees de Kort.

De werkgelegenheid in de Verenigde Staten is in februari sterker geGROEId dan verwacht. Volgens het Amerikaanse ministerie van Arbeid kwamen er vorige maand 235.000 banen bij (exclusief de landbouw), terwijl economen in doorsnee rekenden op 200.000 nieuwe arbeidsplaatsen. Het nieuws zorgde vrijdag voor een licht optimistische stemming op Wall Street.

Lees verder op BNR.nl
Geplaatst op: donderdag 9 maart 2017

Self-made miljonair deelt zijn 9 beste adviezen om in zijn voetsporen te treden

Er is een gezegde ‘Wanneer je de slimste persoon in de kamer bent, zit je in de verkeerde kamer’. Met andere woorden, wil je rijk worden, moet je naar het advies luisteren dat de rijken je willen geven. Daniel Ally begon met niets (zelfs nog minder) maar GROEIde op enkele jaren uit tot een succesvolle miljonair.

Er is een gezegde ‘Wanneer je de slimste persoon in de kamer bent, zit je in de verkeerde kamer’. Met andere woorden, wil je rijk worden, moet je naar het advies luisteren dat de rijken je willen geven. Daniel Ally begon met niets (zelfs nog minder) maar GROEIde op enkele jaren uit tot een succesvolle miljonair.

Wat Daniel Ally heeft gedaan, kan iedereen. Met de juiste mentaliteit en doorzettingsvermogen is iedereen in staat om te bereiken wat op het eerste zicht onmogelijk lijkt. Niets is onmogelijk, vraag dat maar eens Neymar en Co. Onmogelijk is slechts een optie in jouw geest.

Dit zijn 9 adviezen die van Daniel Ally een self-made miljonair hebben gemaakt.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: woensdag 8 maart 2017

China: ‘De kans op oorlog neemt toe’

Noord-Korea heeft toegegeven 4 raketten te hebben afgevuurd in de Japanse Zee, als ‘test om Amerikaanse militaire basissen in Japan te treffen.’ De VS hebben 54.000 manschappen in Japan en nog eens 28.500 in Zuid-Korea. De Chinese nationalistische krant Global Times, die dicht aanleunt bij de Communistische Partij, publiceert dinsdag een editoriaal waarin wordt gewaarschuwd voor de escalatie van het conflict:

‘De kans op een oorlog op het Koreaanse schiereiland GROEIt. China moet zich voorbereiden op alle scenario’s.

Lees verder op Express.be
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs