EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord groei.
Artikel 966 tot 970 met de

betekenis van het woord GROEI

Geplaatst op: maandag 19 december 2016

Kunnen centrale banken nog terugkeren naar normaal beleid?

2016 zal de geschiedenis in gaan als het jaar waar de centrale banken overal ter wereld de grenzen van hun kunnen opzochten en bereikten. Dit om de economie te doen blijven GROEIen als is de vraag nog steeds als deze niet verslaafd is geraakt aan deze enorme financiële injecties.

Zowel de ECB, de FED, de Bank of England als de Bank of Japan grepen de voorbije jaren massaal in op de financiële markten om de eigen economie te ondersteunen. Dit door middel van het verlagen van de interestvoeten tot zelfs negatieve waardes of het massaal interveniëren met behulp van een QE-programma.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: vrijdag 16 december 2016

Greenspan: Obligatiebubbel loopt leeg

Volgens voormalig centraal bankier Alan Greenspan zijn we vandaag de dag getuige van het leeglopen van een wereldwijde obligatiebubbel. Ook maakt de oud-voorzitter van de Federal Reserve zich grote zorgen over het gebrek aan productiviteitsGROEI en de vergrijzing. Daardoor zien we een oplopende inflatie bij een stagnerende economische GROEI, een situatie die we kennen als stagflatie.

Lees verder op Marketupdate
Geplaatst op: vrijdag 16 december 2016

Handel Nederland en Verenigd Koninkrijk GROEIt na Brits referendum

De goederenhandel tussen Nederland en het Verenigd Koninkrijk (VK) is na het referendum over de Brexit geGROEId.

De goederenhandel tussen Nederland en het Verenigd Koninkrijk (VK) is na het referendum over de Brexit geGROEId.

Zowel de invoer als de uitvoer had in de vier maanden na het referendum een hogere waarde dan in dezelfde periode een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: vrijdag 16 december 2016

De Amerikaanse olieproduktie daalt

Onder president Obama GROEIde de Amerikaanse olieproduktie van 5 miljoen naar 9,5 miljoen vaten per dag. Maar in de laatste 16 maanden is de olieproduktie weer afgenomen naar 8,6 miljoen vaten per dag.

Onder president Obama GROEIde de Amerikaanse olieproduktie van 5 miljoen naar 9,5 miljoen vaten per dag. Maar in de laatste 16 maanden is de olieproduktie weer afgenomen naar 8,6 miljoen vaten per dag.

Het is niet de verdienste van Obama dat de olieproduktie omhoog ging. Omdat de olieprijs in de periode 2010-2014 hoog was, konden oliemaatschappijen makkelijk kapitaal lenen om te investeren in oliewinning. De winning van schalie-olie (Light Tight Oil, LTO) in de VS kwam op gang en was bij een prijs van $100 per vat was die oliewinning zelfs winstgevend. En dankzij de Quantitative Easing-projecten van de Amerikaanse centrale bank (de Federal Reserve) was er heel veel nieuw kapitaal in de markt om te investeren in olie- en gaswinning.

De daling van de olieprijs en de daling van de Amerikaanse olieproduktie is ook niet de schuld van president Obama.

Lees verder op Cassandraclub
Geplaatst op: woensdag 14 december 2016

China geeft toe: “Onze statistieken zijn vals”

Sinds de eeuwwisseling publiceert China economische cijfers waarop heel de wereld jaloers is. Maar de constante GROEI deed geregeld vermoedens opduiken van manipulatie. Wat iedereen al vermoedde wordt nu bevestigd door de topman van het Nationaal Bureau van de Statistiek.

Een nagenoeg constante GROEI van 7% aanhouden, dat is onmogelijk. De manipulatie van GROEIcijfers kon niet genegeerd worden. Eindelijk geeft China toe dat er iets mis is met de cijfers.

Lees verder op Beurs.com
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs