EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord groei.
Artikel 1041 tot 1045 met de

betekenis van het woord GROEI

Geplaatst op: maandag 24 oktober 2016

De vraag naar olie vanuit India gaat exploderen

De Indiase economie hoort in het prominente rijtje thuis van de zogenoemde ‘BRIC-landen’. Het bruto binnenlands product van India is de afgelopen jaren in een rap tempo gestegen en de GROEIvooruitzichten zien er nog steeds rooskleurig uit.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 24 oktober 2016

Europa maakt een slechte beurt in de sterkst GROEIende economie ter wereld

Wallonië blaast CETA op. Dat wist u al. Of u dat nu een goede zaak vindt of niet, wat telt is dat de EU pijnlijk gezichtsverlies lijdt in haar lange geschiedenis van transatlantische handelsrelaties.

Maar niet alleen Canada rukt zich de haren uit het hoofd om Europa. Ook India is het Europees gekwakkel meer dan moe.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: maandag 24 oktober 2016

De laatste keer dat dit gebeurde, ver-3-dubbelde de goudprijs

Wie jonger is dan 50 jaar heeft het nog nooit meegemaakt, maar het is geen leuke periode wanneer er stagflatie optreedt. Stagflatie is een combinatie van zwakke economische GROEI met inflatie. Dat betekent dat alles wat je bezit goedkoper wordt en alles wat je moet betalen duurder. De laatste keer dat er stagflatie was, verdrievoudigde de goudprijs.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 24 oktober 2016

In China komt er om de 5 dagen een nieuwe miljardair bij

De welvaart GROEIt snel in China. Er is geen enkele regio ter wereld waar de inwoners sneller de status van miljardair bereiken dan in China. Uit de gegevens van 2015 blijkt zelfs dat er om de 5 dagen een nieuwe miljardair bij komt.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: vrijdag 21 oktober 2016

De gewone Chinees

Je zult in deze turbulente tijden een Chinese werknemer zijn. Dan zie je de economie om je heen - al dan niet kunstmatig - GROEIen als Chinese kool, terwijl je zelf nauwelijks meeprofiteert. De koopkracht van 'de gewone Chinees' GROEIde nauwelijks en dat is te merken aan de beperkte consumptie, zegt macro-econoom Kees de Kort.

Lees verder op BNR.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs