Misschien de makkelijkste en meest effectieve manier om geen geld uit te geven is door geen geld te hebben. Maar daarvoor zit je natuurlijk niet op de website van SlimBeleggen.com. Wellicht wil je (meer) geld overhouden om te kunnen sparen, te investeren en uw vermogen te laten GROEIen. En dat kan heel moeilijk zijn. Want eens het geld verdiend en in bezit, ben je al snel geneigd dit geld uit te geven, immers beschik je over die bestedingsruimte.
Hier volgt een selectie van enkele tips die we tegen kwamen op het internet die je alvast een stap vooruit zullen helpen:
Lees verder op SlimBeleggen.netHet ziet er naar uit dat de kans op een bankencrisis in China steeds groter wordt. Dat beweert alleszins ’s werelds belangrijkste financiële waakhond BIS, Bank for Institutional Settlements. Uit hun kwartaalrapport blijkt dat de Chinese bankenschulden torenhoog zijn en zelfs drie keer de drempel overschrijden van het houdbare.
Het opdrijven van de schulden is nochtans iets waar de Chinese premier Li Keqiang niet mee opgezadeld wilt zitten. Hij pleitte nog niet zo lang geleden voor een economisch beleid om de Chinese economie een andere richting in te sturen dan het huidige GROEImodel gedreven op schulden.
Lees verder op Beurs.comChinese vastgoedzeepbel is gecreëerd door de centrale bank
Chinese vastgoedzeepbel is gecreëerd door de centrale bank
China is misschien wel in het belangrijkste tijdperk ooit terecht gekomen. De Chinese overheid wil een langetermijnGROEI realiseren door een transitie door te maken van een exportgerichte naar een consumeergerichte economie. Uiteraard gaat een dergelijke transitie niet zonder slag of stoot.
De Bank of China houdt zich voorlopig voornamelijk bezig met het voorkomen van een ‘harde landing’ van de Chinese economie. De Chinese economie heeft de afgelopen 12 maanden heel wat schokbewegingen moeten doorstaan en de Bank of China moet zorgen voor meer rust. Er is echter een sector waar we totaal niet kunnen spreken van ‘rust’.
Lees verder op SlimBeleggen.netHet gebrek aan ondernemingszin, KMO-cultuur en economische reconversie is de onheilige drievuldigheid die samen een rem vormen op de verdere GROEI van de Russische economie.
Het gebrek aan ondernemingszin, KMO-cultuur en economische reconversie is de onheilige drievuldigheid die samen een rem vormen op de verdere GROEI van de Russische economie.
Om dat probleem het hoofd te bieden, werden de afgelopen 15 jaar ballonnetjes opgelaten om enkele van de vele staatsbedrijven gedeeltelijk te privatiseren.
Dat zou meer geld in het laatje van de noodlijdende staatskas moeten brengen, én nieuwe, frisse ideeën moeten aanbrengen in de raden van bestuur om de Russische economie definitief de eenentwintigste eeuw binnen te loodsen.
Lees verder op Beurs.comOndanks de regen aan ontslagen, wegtrekkende bedrijven, het uitblijven van structurele besparingen, het uitblijven van beloofde belastingverlagingen én het nieuws dat het Nederlandse bbp per capita “ondanks” de besparingen nog steeds 10% ligt hoogt dan het Belgische, klopt de regering, de N-VA op, zichzelf schaamteloos op de borst.
Ondanks de regen aan ontslagen, wegtrekkende bedrijven, het uitblijven van structurele besparingen, het uitblijven van beloofde belastingverlagingen én het nieuws dat het Nederlandse bbp per capita “ondanks” de besparingen nog steeds 10% ligt hoogt dan het Belgische, klopt de regering, de N-VA op, zichzelf schaamteloos op de borst.
Er zouden in 2015 duizenden jobs zijn bijgekomen… en dit zou moeten bewijzen dat het goed gaat met de economie?
Dat jobcreatie een macro-indicator van economische gezondheid en GROEI zou zijn is een achterhaald Keynesiaans verzinseltje.
Lees verder op Beurs.comBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl