EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord groei.
Artikel 1356 tot 1360 met de

betekenis van het woord GROEI

Geplaatst op: vrijdag 15 april 2016

Traagste GROEItempo China sinds 2009

De Chinese economie is in het eerste kwartaal geGROEId met het traagste tempo in zeven jaar tijd. 

De Chinese economie is in het eerste kwartaal geGROEId met het traagste tempo in zeven jaar tijd. 

Desondanks tonen positieve signalen uit verschillende sectoren volgens kenners aan dat een opkomende GROEIvertraging van de op een na grootste economie ter wereld mogelijk het dieptepunt al heeft bereikt.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: donderdag 14 april 2016

Kopen India en China echt zoveel goud?

Vaak wordt er gezegd dat China en India echt de koplopers zijn wat betreft het inkopen van goud. De statistieken die op het internet voorhanden zijn maken inderdaad duidelijk dat de Chinezen en Indiërs gek zijn op het gele edelmetaal. Daarnaast is het nog maar de vraag of de cijfers over de Chinese import van goud wel betrouwbaar zijn. De kans is namelijk groot dat de Chinezen in werkelijkheid nog meer goud importeren.

Een grafiek afkomstig van ValueWalk laat echter ook de andere kant van het verhaal zien. Op basis van de GROEI van de economie in beide landen kunnen we namelijk zien dat de Chinezen en Indiërs steeds minder goud beginnen in te kopen. Vooral de daling in India, als percentage van het bruto binnenlands product, is opmerkelijk te noemen.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: donderdag 14 april 2016

Negatieve spaarrente? Dan stopt een derde van de spaarders geld in een kluis

Wat doen spaarders als banken op grote schaal ‘negatieve rentes’ zouden doorberekenen? Eén op de drie overweegt spaargeld van de bank te halen.

Wat doen spaarders als banken op grote schaal ‘negatieve rentes’ zouden doorberekenen? Eén op de drie overweegt spaargeld van de bank te halen.

Banken die geld stallen bij de Europese Centrale Bank (ECB), leven in een omgekeerde wereld: ze moeten rente betalen. De ECB wil banken zo stimuleren om geld uit te lenen aan consumenten en bedrijven om zo de economische GROEI en de inflatie aan te jagen.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: woensdag 13 april 2016

IMF: toekomst voor een derde van de banken onzeker

Gisteren waarschuwde het Internationaal Monetair Fonds (IMF) in zijn driemaandelijkse update voor zijn World Economic Outlook dat een langdurige periode van trage GROEI er voor zorgt dat de wereldeconomie meer blootgesteld wordt aan negatieve schokken en dit het risico verhoogd dat de wereldeconomie met stagnatie te maken gaat krijgen. Het IMF haalde als een van de grootste risico’s aan:

“A return of financial turmoil itself, impairing confidence and demand in a self-confirming negative feedback loop”

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: woensdag 13 april 2016

Waarom hield de Federal Reserve op 11 april een geheime meeting?

Volgens Mike Maloney is er iets goed mis in de Verenigde Staten. Op 11 april hield Janet Yellen een behoorlijk geheime meeting met President Barack Obama. Sterker nog, er staan nog 7 dergelijke meetings op het programma deze maand, iets wat Mike Maloney al in decennia niet meer heeft gezien.

Volgens Mike Maloney is er iets goed mis in de Verenigde Staten. Op 11 april hield Janet Yellen een behoorlijk geheime meeting met President Barack Obama. Sterker nog, er staan nog 7 dergelijke meetings op het programma deze maand, iets wat Mike Maloney al in decennia niet meer heeft gezien.

Het Witte Huis gaf een zeer korte persverklaring over de meeting tussen Yellen en Obama met de officiële mededeling dat Yellen goed bezig is. Maar er lijkt veel meer aan de hand. De Amerikaanse economie heeft het moeilijk terwijl de Amerikaanse aandelenmarkt uitzonderlijk duur is. Een beurscrash kan Obama missen als kiespijn in een verkiezingsjaar.

Een groot aantal vergaderingen tussen het Witte Huis en de Federal Reserve kan er alleen maar op wijzen dat er serieuze economische problemen zijn. De GROEI van de Amerikaanse economie werd al van +2% bijgesteld naar 0% en economen gaan zelfs uit van een krimp tot mogelijk -0,7%.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs