Veel mensen beseffen het nog niet, maar na de kredietcrisis van 2008-09 staan we aan de vooravond van de grootste crisis uit de mensheid. Je denkt misschien, ‘ja, ja – dat zal wel.’ Maar dat dachten ze in de jaren ’20 ook, vlak voor de (tot nu toe) grootste crisis uit de mensheid met de Grote Depressie.
Veel mensen beseffen het nog niet, maar na de kredietcrisis van 2008-09 staan we aan de vooravond van de grootste crisis uit de mensheid. Je denkt misschien, ‘ja, ja – dat zal wel.’ Maar dat dachten ze in de jaren ’20 ook, vlak voor de (tot nu toe) grootste crisis uit de mensheid met de Grote Depressie.
Mike Maloney en Harry Dent zijn 2 van ’s werelds beste experts op het gebied van economische cyclussen en zij voorspellen het einde van een nieuwe cyclus die zal eindigen met de grootste crisis uit de mensheid.
Wat we gezien hebben met de kredietcrisis is niets in vergelijking met wat er ons nog te wachten staat.
Lees verder op SlimBeleggen.netDe Duitse economie, de grootste van Europa, is in 2015 met 1,7 procent geGROEId.
De Duitse economie, de grootste van Europa, is in 2015 met 1,7 procent geGROEId.
Dat maakte de Duitse overheid donderdag bekend op basis van een voorlopige raming.
Het cijfer komt overeen met de gemiddelde verwachting van economen. In 2014 ging de Duitse economie met 1,6 procent vooruit, terwijl in 2013 nog sprake was van slechts 0,3 procent GROEI.
Lees verder op nu.nlWe hebben het hier op bitcoinspot.nl al eens gehad over de blocksize discussie. Heel in het kort gaat het erom dat er meer Bitcoin transacties per seconde verwerkt moeten kunnen worden om de GROEI van het netwerk op te vangen. Het is alleen de manier waarop waar men het niet over eens lijkt te kunnen worden. De nieuwste toevoeging aan de discussie is de Bitcoin Classic client van ,onder andere, Gavin Andresen.
Lees verder op BitcoinSpot.nlWist je dat meer geld je op een gegeven moment niet extra gelukkig maakt? Vorige jaar ontving Angus Deaton – econoom aan de Universiteit van Princeton – de Nobelprijs voor zijn onderzoek naar armoede en ontwikkeling. Een deel van zijn onderzoek gaat over het perfecte salaris dat nodig is om gelukkig te zijn.
Angus Deaton deed onderzoek naar de levenskwaliteit van de laatste 100 jaar. Hoe evolueerde de levenskwaliteit na de globalisering, technologische revolutie en de opmars van de GROEIlanden. In dit onderzoek ging Deaton ook dieper in op de relatie tussen mens, geld en salarissen.
Lees verder op SlimBeleggen.netVorige week daalde de pond tegenover de dollar naar een nieuw dieptepunt sinds juni 2010. Ook ten opzichte van de euro daalde de waarde van Britse munt. De wisselkoers stond sinds februari vorig jaar niet meer zo laag. Deze week begint de pond echter aan een voorzichtig herstel. De vraag is of deze rebound het begin is van een structurele opmars…
Er zijn drie redenen waarom de pond in 2015 zo ver is teruggevallen. Ten eerste heerst er toenemende angst onder beleggers dat het Verenigd Koninkrijk komend jaar uit de EU zal stappen. Daarnaast ondervindt de koers van de munt hinder van een zwakkere mondiale GROEI.
Lees verder op SlimBeleggen.netBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl