EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord groei.
Artikel 1676 tot 1680 met de

betekenis van het woord GROEI

Geplaatst op: zondag 25 oktober 2015

Pensioenfondsen verliezen 140 miljard in een half jaar op de beurs

Door slechte beleggingsresultaten zijn de Nederlandse pensioenfondsen het afgelopen half jaar 140 miljard euro aan pensioenvermogen kwijtgeraakt. Volgens een eigen onderzoek van RTL Z is het totale vermogen van de fondsen gedaald van een recordhoogte van 1400 miljard euro tot circa 1260 miljard euro.

De fondsen zeiden zelf eerder ook al dat hun beleggingsresultaten erg tegenvallen. Dit komt doordat het de laatste maanden erg onstuimig is op de beurzen. De toonaangevende AEX-index op de Amsterdamse beurs is in het tweede en derde kwartaal ook flink gezakt. De portefeuilles van de fondsen werden hard geraakt door een combinatie van forse correcties op de obligatiemarkten, onzekerheid over het rentebeleid, angst voor een ‘Grexit’ en de haperende GROEI van de Chinese economie.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: zaterdag 24 oktober 2015

'GROEI Chinese economie houdt voorlopig aan'

China zal naar verwachting de komende drie tot vijf jaar telkens 6 tot 7 procent economische GROEI blijven vertonen volgens voorspellingen van Yi Gang, vicepresident van de Chinese centrale bank.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: zaterdag 24 oktober 2015

Houd het volgende in het oog eind 2015!

Wat kunnen we de laatste maanden van het jaar nog verwachten van de financiële markten? Zonder de toekomst te proberen voorspellen, hierna enkele factoren die sowieso een cruciale rol zullen spelen.

Wat kunnen we de laatste maanden van het jaar nog verwachten van de financiële markten? Zonder de toekomst te proberen voorspellen, hierna enkele factoren die sowieso een cruciale rol zullen spelen.

Op mijn pas nieuwe Facebookpagina post ik naast de artikels van Beurs.com trouwens regelmatig updates rond financieel en beursnieuws.

de ECB en de Federal Reserve. Naar verwachting gaan deze twee centrale banken elk een andere richting uit en zal dat niet lang meer duren. De GROEI en inflatie in de Eurozone laat nog steeds te wensen over. Mario Draghi liet al duidelijk blijken dat de kans zeer reëel is op een uitbreiding van de QE in december en/of een verdere verlaging van de rentetarieven. Een Sinterklaascadeautje van de ECB. De Fed heeft de kwantitatieve versoepeling al even achter de rug en plant binnenkort een verhoging van de rente. Bijkomend gevolg van dit uiteenlopend beleid : De euro zal verder verzwakken tegenover de dollar. Chinese cijfers rond de industrie, consumptie, inflatie, … worden nauwlettend in het oog gehouden. Hopelijk is de Chinese GROEIvertraging niet té abrupt? Vooral grondstoffenaandelen ondervinden hiervan last omdat er dan minder vraag is vanuit dit omvangrijke land. Komen er geen strubbelingen meer rond Griekenland? Houdt dit land zich mooi aan de afspraken en komen er weer geen provocerende uitspraken? Geopolitieke problemen rond bijvoorbeeld Rusland en Syrië. Als deze uit de hand lopen zullen de markten dit voelen. De grondstofprijzen en vooral ook die van olie spelen steeds een belangrijke rol voor de mondiale economie. Als de olieprijzen fel dalen, wat eigenlijk reeds gebeurde, komen landen als Rusland, Saoedi-Arabië en Brazilië in de problemen. de kwartaalresultaten van grote bedrijven als Apple, General Electric, Walmart, …

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: vrijdag 23 oktober 2015

ECB zorgt voor duidelijkheid in de goudmarkt

De President van de Europese Centrale Bank Mario Draghi gaf gisteren een sterker signaal dat de bank bereid is haar – reeds enorme – obligatie opkoopprogramma uit te breiden. Beleidsmakers zullen tijdens een volgende meeting in december beslissen of er sprake is van voldoende stimulus.

Tijdens een persconferentie benadrukte Draghi de neerwaartse risico’s voor zowel economische GROEI als inflatie door de huidige zwakkere grondstoffenprijzen en door de vertragende GROEI in China en andere grote opkomende economieën.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: vrijdag 23 oktober 2015

Russische heropleving gebaseerd op valse informatie?

De uitstroom van kapitaal uit Rusland lijkt voor het eerst een halt toegeroepen te zijn. Er is zelfs een inkomende geldstroom op gang gekomen vanuit het Westen waardoor de regering hoopt dat het land terug kan aankopen met (lichte) GROEI. Al lijkt deze kapitaalstroom minder positief te zijn dan deze op het eerste zicht lijkt.

Lees verder op Beurs.com
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs