EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord groei.
Artikel 1951 tot 1955 met de

betekenis van het woord GROEI

Geplaatst op: zondag 28 juni 2015

Over vijf jaar telt Aziatische middenklasse twee miljard consumenten

Over een periode van acht jaar zal de Aziatische middenklasse in omvang zijn verdubbeld. Dat is gebleken uit een rapport van consulent Nielsen. Opgemerkt wordt dat de Aziatische middenklasse tegen het einde van dit decennium bijna twee miljard personen zal omvatten. Dat betekent een GROEI met bijna driekwart miljard nieuwe consumenten tegenover drie jaar geleden.

Daarmee wordt voor de marketeers in Azië een belangrijke nieuwe groep consumenten gecreëerd. In een aantal andere regio’s van de wereld gaat de vorming van de middenklasse volgens een aantal bedrijven echter trager dan algemeen werd verwacht.

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: zondag 28 juni 2015

China schroeft rente verder terug

De Chinese centrale bank verlaagt vanaf zondag zijn belangrijkste rentetarief voor de vierde keer sinds november, om zo de GROEI van de afzwakkende Chinese economie aan te jagen. Dat heeft de centrale bank zaterdag bekend gemaakt.

De zogenoemde herfinancieringsrente wordt met 25 basispunten verlaagd tot 4,85 procent. Daarmee staat de rente op een laagterecord. Ook de Chinese depositorente wordt door de centrale bank teruggeschroefd, met 25 basispunten naar 2 procent. Verder worden de kapitaalseisen voor banken verder versoepeld.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: vrijdag 26 juni 2015

4 grote opkomende economieën zijn niet bestand tegen nieuwe crisis

Turkije, Maleisië, Indonesië en Zuid-Afrika zijn de opkomende economieën die het meest kwetsbaar zijn voor een nieuwe economische schok. Dat staat te lezen in een rapport van het IMF. Toch zijn deze landen niet de enige die het moeilijk hebben. De GROEIvertraging van de Chinese economie en de daling van de olie- en grondstoffenprijzen maken dat deze landen steeds vaker hun reserves moeten aanspreken. Die reserves zijn sinds het begin van dit jaar al zwaar op de proef gesteld, wat ook de daling van vele lokale munten in deze economiën verklaart. 

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: vrijdag 26 juni 2015

Kazachstan vergroot Goudreserves

Kazachstan heeft haar goudreserves in de afgelopen 32 maanden laten GROEIen.

Lees verder op Goudvergelijken
Geplaatst op: donderdag 25 juni 2015

China lanceert nog dit jaar goudprijs fixing in yuan

De Shanghai Gold Exchange (SGE) lanceert eind dit jaar een nieuwe goudprijs fixing in Chinese yuan, zo verklaarde een woordvoerder van de Chinese goudbeurs tegenover Reuters. De afgelopen jaren is China uitgeGROEId tot de grootste goudmarkt ter wereld. Met een eigen fixing in yuan krijgt China meer invloed op de prijsvorming van goud.

Lees verder op Goudstandaard
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs