EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord groei.
Artikel 2056 tot 2060 met de

betekenis van het woord GROEI

Geplaatst op: woensdag 13 mei 2015

GROEI Duitse economie vertraagt, maar Frankrijk versnelt juist

De Duitse economie is in het eerste kwartaal met 0,3 procent geGROEId ten opzichte van het voorgaande kwartaal. Dat meldde het Duitse federale statistiekbureau woensdag.

De Duitse economie is in het eerste kwartaal met 0,3 procent geGROEId ten opzichte van het voorgaande kwartaal. Dat meldde het Duitse federale statistiekbureau woensdag.

De GROEI was daarmee aanzienlijk lager dan in de laatste drie maanden van vorig jaar, waarin de Duitse economie nog 0,7 procent groter werd. Bovendien viel de vooruitgang beperkter uit dan verwacht. Economen rekenden in doorsnee op een plus van 0,5 procent voor Europa’s grootste economie.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: woensdag 13 mei 2015

IMF: Azië blijft wereldwijd vooroplopen qua GROEI

GROEI in Asia-Pacific zal de rest van de wereld blijven outperformen dankzij de robuuste binnenlandse consumptie die wordt aangejaagd door de gezonde arbeidsmarkten, lage rentetarieven en de recente daling van de olieprijzen. Dat is de verwachting van het Internationaal Monetair Fonds (IMF).

De GROEI van het bruto binnenlands product in de regio zal in 2015 stabiel blijven op 5,6 procent, om naar verwachting licht te dalen naar 5,5 procent in 2016, zei het IMF in zijn tweejaarlijkse ‘Regional Economic Outlook for Asia and the Pacific’.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: dinsdag 12 mei 2015

IMF: “Hoe groter de financiële sector, hoe kleiner de GROEI

Stop de persen, want het IMF spreekt! De financiële sector in de ontwikkelde economieën is veel te groot in omvang, zo klinkt het.

Stop de persen, want het IMF spreekt! De financiële sector in de ontwikkelde economieën is veel te groot in omvang, zo klinkt het.

Volgens het IMF moeten de landen die nog in volle ontwikkeling en expansie zijn, lessen trekken uit de crisis van 2008. De financiële sector in de ‘advanced economies’ mag alvast niet als voorbeeld gelden volgens het muntfonds.

Niet alleen zijn nog steeds veel banken ‘too big to fail’, maar ook kan de regulator de GROEI van de sector niet voldoende bijhouden.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: dinsdag 12 mei 2015

Minder openstaande vacatures in VS

Het aantal openstaande vacatures in de Verenigde Staten is in maart met 150.000 gedaald naar 4,99 miljoen. Dat maakte het Amerikaanse ministerie van Arbeid dinsdag bekend.

Het aantal openstaande vacatures in de Verenigde Staten is in maart met 150.000 gedaald naar 4,99 miljoen. Dat maakte het Amerikaanse ministerie van Arbeid dinsdag bekend.

In februari waren er nog een herziene 5,14 miljoen beschikbare arbeidsplaatsen in de grootste economie van de wereld. Dat was het hoogste niveau in veertien jaar. Werkgevers in de VS zijn mogelijk wat terughoudender met aanbieden van nieuwe arbeidsplaatsen vanwege de afzwakkende economische GROEI.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: dinsdag 12 mei 2015

Oeso ziet stabiele GROEI in eurozone

De economische GROEI in de eurozone was in maart stabiel ten opzichte van de voorgaande maanden.

De economische GROEI in de eurozone was in maart stabiel ten opzichte van de voorgaande maanden.

[...] Volgens de Oeso wint het GROEImomentum in de eurozone nog altijd aan kracht, met name in Frankrijk en Italië. De index voor de eurozone stond, evenals in februari, op 100,7.

Lees verder op nu.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs