24 juni zal weer het Nationaal Bitcoin Congres plaatsvinden. Het Nationaal Bitcoin Congres is in het leven geroepen en speciaal samengesteld om de voorhoede van het Nederlandse bedrijfsleven en (semi)overheidsinstellingen in 1 dag bij te praten over Bitcoin technologie. Ditmaal is de ING de hosting partner en zorgt de KPMG voor de livestream zodat je het hele event tHUIS kan volgen. Erbij zijn is uiteraard leuker maar dan moet je heel snel zijn want er zijn letterlijk nog maar enkele kaarten beschikbaar.
Lees verder op BitcoinSpot.nlDe Griekse regering is bereid tot dusver heilige HUISjes omver te schoppen om ook na 30 juni financiƫle hulp te krijgen van zijn schuldeisers.
De Griekse regering is bereid tot dusver heilige HUISjes omver te schoppen om ook na 30 juni financiƫle hulp te krijgen van zijn schuldeisers.
Het vervroegde pensioen wordt grotendeels afgeschaft, er komt een btw-verhoging en rijke Grieken kunnen een extra belastingaanslag verwachten. Dat melden Griekse media maandag.
Lees verder op nu.nlGrieken halen massaal geld van hun bankrekening. Gisteren werd er in één dag 950 miljoen euro opgenomen. Ter vergelijking, de afgelopen weken werd er zo'n 100 miljoen euro per dag van de rekeningen gehaald.
Grieken halen massaal geld van hun bankrekening. Gisteren werd er in één dag 950 miljoen euro opgenomen. Ter vergelijking, de afgelopen weken werd er zo'n 100 miljoen euro per dag van de rekeningen gehaald.
"Een groot deel van dat geld wordt door de Grieken tHUIS in kluizen of onder het matras gestopt", zegt NOS-verslaggever Eva Wiessing vanuit Athene. "Ze gebruiken het als appeltje voor dorst."
De cijfers over de geldopnames zijn afkomstig uit Griekse media. Zij melden dit op basis van bronnen bij banken. De Griekse centrale bank maakte gisteren al bekend dat er van oktober tot en met april 30 miljard euro van de rekeningen is gehaald. De Grieken hebben nog zo'n 128 miljard euro gestald bij de banken.
[...]
Lees verder op NOS.nlNieuwe kabinetsplannen beloven extra koopkracht voor HUIShoudens, Federal Reserve heeft de intentie om nog dit jaar de rente te verhogen en Griekse bedrijven hebben hun geld al in veiligheid gebracht uit angst voor kapitaalcontroles. Verder in het nieuws: BRICS-landen willen alternatief betaalsysteem opzetten, een groot Zweeds beleggingsfonds krijgt hoogtevrees van de aandelenkoersen en Europa en Rusland verlengen onderlinge sancties.
Lees verder op MarketupdateMet de plannen voor verhoging van de btw kreeg het kabinet vandaag iedereen in de gordijnen: van de kappersbranche en de schoenmakers tot vakbonden en hoogleraren economie. Maar zo heet wordt de soep niet gegeten, betogen politiek verslaggevers Lex Oomkes en Jelle Brandsma.
Met de plannen voor verhoging van de btw kreeg het kabinet vandaag iedereen in de gordijnen: van de kappersbranche en de schoenmakers tot vakbonden en hoogleraren economie. Maar zo heet wordt de soep niet gegeten, betogen politiek verslaggevers Lex Oomkes en Jelle Brandsma.
De oppositie kreeg ze vandaag onder ogen: drie scenario's voor hervorming van de belasting. Eén daarvan is een fikse lastenverlichting en die komt er sowieso. Het moet een gemiddeld HUIShouden met één of twee werkenden 800 euro per jaar opleveren. De totale lastenverlichting bedraagt vijf miljard euro.
In scenario twee staan extra hervormingen, met onder meer veranderingen in de btw en vergroening komen er ook. Op voorwaarde dat hierover voldoende oppositiepartijen willen onderhandelen.
[...]
Lees verder op Trouw.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl