Veel dingen waarvan mensen gelukkig denken te worden, beïnvloeden het leven juist op een negatieve manier.
Veel dingen waarvan mensen gelukkig denken te worden, beïnvloeden het leven juist op een negatieve manier.
Dolan, die ook werkzaam is als adviseur van de Britse regering, stelt dat geluk in een kleinere hoek zit dan men vaak denkt. Het lijkt misschien dat een promotie op het werk voor een goed gevoel zal zorgen, maar in werkelijkheid leidt die vaak tot langere werkuren en meer stress, zo betoogt Dolan.
In plaats van dergelijke grote dingen moet geluk volgens de Britse professor eerder worden gezocht in gebeurtenissen dichter bij HUIS, waarvan hij er vijf formuleert:
[...]
Lees verder op nu.nlMinister-president Mark Rutte (R) ontmoet zijn collega uit Groot-Brittannië, premier David Cameron op het CatsHUIS.
Minister-president Mark Rutte (R) ontmoet zijn collega uit Groot-Brittannië, premier David Cameron op het CatsHUIS.
De Britse premier David Cameron ziet Nederland als een “zeer sterke partner in Europa”. Dat zei hij donderdag in Den Haag waar hij is voor overleg met premier Mark Rutte over de hervorming van de Europese Unie.
Cameron laat de Britten zich voor eind 2017 in een referendum uitspreken over het EU-lidmaatschap. Hij vreest dat zonder die veranderingen de kiezers massaal tegen zullen stemmen.
Lees verder op z24.nlStakingen in de metaalindustrie, loonoffers bij warenHUISketen V&D. "Er is weer een hoop aan de hand op de Nederlandse arbeidsmarkt", zegt BNR macro-econoom Kees de Kort.
Lees verder op BNR.nlHet Financieel Stabiliteitscomité (FSC) adviseert aan volgende kabinetten om de Loan-to-Value (LTV)-limiet geleidelijk verder af te bouwen tot een niveau van 90% in 2028. De Autoriteit Financiële Markten (AFM) maakt zich al langer zorgen over de risico’s van de schuldenproblematiek voor Nederlandse HUIShoudens en is voorstander om de LTV-limiet na 2018 verder te verlagen.
In het FSC zitten vertegenwoordigers van het ministerie van Financiën, de Nederlandsche Bank en de AFM. De AFM maakt zich sinds enige jaren sterk voor verantwoorde kredietverlening. Met een verdere stapsgewijze verlaging van de LTV-limiet, conform het FSC advies, zal het restschuldrisico’s voor Nederlandse HUIShoudens verder worden beperkt.
Lees verder op Huizenmarkt-Zeepbel.nlHet maximale bedrag dat mensen moeten kunnen lenen voor een HUIS, moet verder omlaag. Door de verlaging moet worden voorkomen dat huizenbezitters met een restschuld blijven zitten als er opnieuw crisis ontstaat.
Dat staat in een adviesrapport van een nieuw adviesorgaan van de regering, het Financieel Stabiliteitscomité (FSC).
Lees verder op z24.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl