Bij een geraffineerd uitgevoerde diefstal van de inhoud van honderden kluisjes in Londen is mogelijk voor 275 miljoen euro aan onder meer juwelen, goud en contanten buitgemaakt. Dit hebben Britse media woensdag geschat. De diefstal had plaats tijdens het paasweekeinde.
De dieven hadden dankzij de paasdagen alle tijd in het chique ‘kluisjesHUIS’ Hatton Garden in de gelijknamige wijk in Londen, waar het wemelt van de juweliers. Ze hebben zich door een gat in het dak te maken, toegang tot het pand verschaft. Ze slaagden erin het alarmsysteem na korte tijd uit te schakelen en lieten zich via een liftschacht zakken naar ruimten met particuliere kluizen waarvan er honderden zijn geplunderd. De inbraak werd pas dinsdagmorgen ontdekt.
Lees verder op z24.nlDe Europse Centrale Bank, onder leiding van de Italiaan Mario Draghi, is volop bezig met het afvuren van zijn omvangrijke bazooka. Het opkoopprogramma, ook wel QE (quantitative easing) genoemd, heeft als doel de economie van de eurozone terug op het spoor te zetten en komaf te maken met de stuiptrekkingen van de crisis door middel van goedkopere kredieten te verlenen aan staten, ondernemingen en uiteindelijk de HUIShoudens. Dit doen ze door maandelijks € 60 miljard aan schuldpapier te kopen tot september 2016. Uiteindelijk zal er € 1000 miljard in de Europese economie gepompt worden, daar kunnen de Europese landen al een heel eind mee verder.
Lees verder op Beurs.comJe HUIS binnen de twee dagen verkopen, het kan via het Amerikaanse bedrijf Billionhomes.
[video]
Lees verder op HLN.beDe inflatie bedraagt in maart -0,40 procent, net zoals in februari. Dat blijkt uit een mededeling van de FOD Economie. Motorbrandstoffen, aardgas, fruit, brood en granen en elektriciteit werden duurder. Buitenlandse reizen, groenten, HUISbrandolie en vakantiedorpen werden in maart goedkoper.
Lees verder op HLN.beDe maximale hypotheek die kopers van een woning kunnen krijgen, gaat verder naar beneden. Dat meldt Vereniging Eigen HUIS (VEH) vrijdag.
Voor hypotheekrentes onder 3,5 procent geldt vanaf 1 juli een lagere maximale hypotheek. Vanaf die datum kunnen de meeste woningkopers zo'n 5 procent minder lenen.
Lees verder op nu.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl