EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord huis.
Artikel 801 tot 805 met de

betekenis van het woord HUIS

Geplaatst op: maandag 16 februari 2015

‘Grieken halen miljarden van de bank’

Griekse spaarders hebben sinds eind november al zo’n 20 miljard euro van de bank gehaald. Dat meldt de Duitse krant Die Welt op basis van informatie uit de Griekse bankensector.

Griekse spaarders hebben sinds eind november al zo’n 20 miljard euro van de bank gehaald. Dat meldt de Duitse krant Die Welt op basis van informatie uit de Griekse bankensector.

De Grieken vrezen de financiële gevolgen als hun regering er niet in slaagt een nieuw akkoord te sluiten met de andere eurolanden. Door euro’s tHUIS, of op andere plekken, in contanten te bewaren of op buitenlandse rekeningen te stallen, willen zij voorkomen dat hun vermogen wordt weggevaagd als Griekenland de euro zou verlaten.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: zaterdag 14 februari 2015

Verkoop Zilveren Mexicaanse Munt gedaald

Zilveren Mexico Libertad minder goed verkocht in 2014 13 februari 2015 in Zilver

Zilveren Mexico Libertad minder goed verkocht in 2014 13 februari 2015 in Zilver

Zilveren Mexico Libertad is in 2014 minder goed verkocht dan in 2013. De pure zilveren beleggingsmunt wordt geproduceerd door het nationale muntHUIS van Mexico, Casa Moneda de Mexico. De munt bestaat uit 99,9% puur zilver. De Zilveren Mexico Libertad is lang niet zo populair onder beleggers als de zilveren American Eagle of de zilveren Maple Leaf.

Lees verder op thebullionhouse.nl
Geplaatst op: donderdag 12 februari 2015

Robeco: Grexitscenario lijkt toch onwaarschijnlijk

De markten zijn al weken in de ban van Griekenland en de kans op een mogelijk vertrek van Griekenland uit de eurozone (Grexit). Hoe groot is de kans? En kunnen beleggers binnen enige tijd wat rust verwachten op dit vlak? Leon Cornelissen, hoofdeconoom bij Robeco, gaat dieper in op de kwestie.

Om maar meteen met de deur in HUIS te vallen: een Grexit lijkt de hoofdeconoom – in het huidige stadium – onwaarschijnlijk. ‘De Griekse regering zal hier in ieder geval zelf het initiatief niet voor nemen omdat de euro onder de Griekse bevolking nog steeds erg populair is’, meldt Cornelissen in een note. Hij verwacht daarom dat als Griekenland de eurozone moet verlaten, dit gebeurt dankzij Europese leiders.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: woensdag 11 februari 2015

Piramidespel met bitcoins: $386 miljoen verduisterd in Hong Kong

Onrust in de wereld van de bitcoins. Naar verluidt heeft het in Hong Kong gevestigde bitcoin-handelsHUIS MyCoin zijn deuren gesloten. Daarbij zou $386 miljoen aan fondsen zijn verdwenen.

Onrust in de wereld van de bitcoins. Naar verluidt heeft het in Hong Kong gevestigde bitcoin-handelsHUIS MyCoin zijn deuren gesloten. Daarbij zou $386 miljoen aan fondsen zijn verdwenen.

MyCoin is als een heuse Houdini van de aardbodem verdwenen, waardoor 3000 investeerders nu waarschijnlijk achter hun spaarcenten aan moeten jagen. In tegenstelling tot de meeste bitcoinschandalen zou er bij de fondsen in kwestie geen sprake zijn van handelsdeposito’s door cliënten, maar van beleggingen in aandelen.

MyCoin verkocht bitcoin-contracten, waarbij de onderneming al na vier maanden haar ‘klanten’ een rendement van 90 bitcoins ($19,080) beloofde uit te keren, op een investering van slechts $51,560. Inderdaad als iets klinkt als iets dat te goed klinkt, dan is het meestal te goed...

Lees verder op quotenet.nl
Geplaatst op: dinsdag 10 februari 2015

Wereldwijde schulden $57.000 miljard gestegen sinds uitbreken kredietcrisis

$57 biljoen. Of te wel, 57 met 12 nullen: $57.000.000.000.000. Dan hebben we het over overheidsschulden, schulden van instituten en schulden van HUIShoudens – bij elkaar opgeteld.

$57 biljoen. Of te wel, 57 met 12 nullen: $57.000.000.000.000. Dan hebben we het over overheidsschulden, schulden van instituten en schulden van HUIShoudens – bij elkaar opgeteld.

Sinds het uitbreken van de kredietcrisis eind 2007 lijkt het er op dat deze crisis enkel maar groter is geworden. Immers, de kredieten zijn er niet minder op geworden. Het is een onomkeerbare trend geworden. Het is zelfs geen trend meer, maar de nieuwe normaal. We zijn bijgevolg niet enkel meer in staat te stoppen met het aangaan van nieuwe schulden, we zijn zelfs niet in staat de groei van de schuldenlasten onder controle te krijgen.

[...]

Lees verder op Slim In Dividend.com
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs