De activiteit in de Chinese industrie is vorige maand sterker gekrompen dan eerder werd aangenomen. Vraag is hoe de Chinese overheid op de groeivertraging reageert.
De activiteit in de Chinese industrie is vorige maand sterker gekrompen dan eerder werd aangenomen. Vraag is hoe de Chinese overheid op de groeivertraging reageert.
Dat stelde de Britse bank HSBC maandag op basis van een nieuwe schatting.
Daaruit bleek dat de inkoopmanagersINDEX die HSBC samen met onderzoekbureau Markit opstelt in april is gezakt van 49,6 naar 48,9. Eerder werd een afname naar 49,2 gemeld voor april, wat al de laagste stand in een jaar was. Een score lager dan 50 wijst op krimp in de industrie.
Lees verder op z24.nlSinds het dieptepunt van de financiële crisis, hebben Amerikaanse beleggers de waarde van hun aandelen zien stijgen met 17 biljoen dollar, terwijl de winsten vervijftienvoudigden.
Sinds het dieptepunt van de financiële crisis, hebben Amerikaanse beleggers de waarde van hun aandelen zien stijgen met 17 biljoen dollar, terwijl de winsten vervijftienvoudigden.
Doug Ramsey, chief investment officier van Leuthold Group LLC, zegt echter dat de winsten voor de Standard & Poor’s 500 INDEX 32 procent hoger zouden moeten zijn, gebaseerd op het groeitempo sinds de Great Depression. Datzelfde kan gezegd worden voor aandelen, waar ondanks stijgingen van 21 procent per jaar sinds 2009 de INDEX nog altijd 8 procent achterblijft bij de historische trendlijn sinds 1925, die door Ned Davis Research is gecalculeerd.
Lees verder op SlimBeleggen.netDe Amerikaanse beurzen noteerden woensdag ook na het rentebesluit van de Federal Reserve in de min. De Amerikaanse centrale bank hield het belangrijkste rentetarief onveranderd en wees op de recente zwakke groei van de Amerikaanse economie. De beslissing van de Fed zorgde kortstondig voor opluchting onder beleggers, maar het bleek niet afdoende om rode koersborden te voorkomen.
De Dow-JonesINDEX noteerde richting het slot van de handel 0,4 procent lager op 18.039 punten. De S&P 500 noteerde een min van 0,3 procent tot 2107 punten en de technologiebeurs Nasdaq zakte 0,5 procent tot 5028 punten.
Lees verder op z24.nlDe Amerikaanse aandelenbeurzen zijn dinsdag per saldo amper in beweging gekomen. Gunstige en tegenvallende kwartaalcijfers van een flink aantal bedrijven waren nagenoeg tegen elkaar weg te strepen. Daarnaast leken beleggers te wachten op het rentebesluit en het daarbij horende commentaar van de Fed op woensdag.
De Dow-JonesINDEX stond in het laatste handelsuur 0,4 procent hoger op 18.105 punten en steeg de S&P 500 0,2 procent tot 2114 punten. De Nasdaq daalde 0,1 procent tot 5052 punten.
Lees verder op z24.nlDe Europese aandelenbeurzen zijn maandag met flinke winsten gesloten. De Amsterdamse AEX-INDEX eindigde 1 procent hoger op 509,24 punten.
Lees verder op z24.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl