EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord index.
Artikel 681 tot 685 met de

betekenis van het woord INDEX

Geplaatst op: maandag 2 juni 2014

De 32 ergste landen om in te werken

Uit de ITUC Global Rights INDEX, waarmee men wil aanduiden hoe goed het in een land is voor werknemers, blijkt dat onder meer de Centraal-Afrikaanse Republiek, Libië en Oekraïne de landen zijn waar het respect voor de rechten van de werknemers het laagst is. Maar ook Griekenland en Turkije doen het barslecht.

Lees verder op jobat.be
Geplaatst op: zondag 1 juni 2014

Egyptische aandelenbeurs hard onderuit

De toonaangevende EGX 30-INDEX van de beurs in Caïro verloor 4,2 procent. De handel moest zelfs enige tijd worden stilgelegd. Sinds de belasting op donderdag is bekendgemaakt, is de INDEX bijna 10 procent gedaald. 

Er komt een heffing van 10 procent op de nettowinst die wordt behaald met beleggingsportefeuilles. Ook komt er een vergelijkbare heffing op contante dividenduitkeringen.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: maandag 5 mei 2014

Ligt de inflatie in de VS in werkelijkheid hoger dan de officiële cijfers ?

Begin 2008 hebben een groep economen uit Massachusetts een project opgestart om te zien of ze in staat waren de inflatiecijfers van de Amerikaanse overheid sneller te voorspellen. Het kadert in een poging om computerwetenschap en economie dichter bij elkaar te brengen. Tot op heden was er een grote overeenkomst tussen de cijfers van het Billion Prices Project en de Consumer Price INDEX. Maar niet meer de laatste maanden.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: zaterdag 3 mei 2014

Portugal kan opnieuw zonder financiële steun

Portugal heeft het eINDEXamen van de trojka (EU, ECB & IMF) met succes doorstaan. Sinds mei 2011 kon Portugal rekenen op hulp, maar na een laatste controle van de rekeningen besloten Portugals internationale schuldeisers nu dat het land rijp is om zich te ontdoen van de hulp.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: vrijdag 2 mei 2014

Column Kees de Kort | De goede kant op

BNR's Kees de Kort dook in de Europese cijfers over de inkoopmanagersINDEX in de industrie voor de maand april. De voorlopige cijfers die eerder al werden gepresenteerd, zagen er al goed uit en die worden nu bevestigd, zegt hij. "De inkoopmanagers zijn positief. Er zit beweging in de industrie en de cijfers zien er best aardig uit."

Lees verder op BNR.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs