EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord index.
Artikel 766 tot 770 met de

betekenis van het woord INDEX

Geplaatst op: woensdag 6 november 2013

Sentiment in de goudmarkt laat verbetering zien

Er bestaat zelfs een INDEX voor het sentiment in de goudmarkt... Handelaar BullionVault meet de verhouding tussen het aantal klanten dat goud koopt en goud verkoopt en maakt daar een INDEX van. Bij een cijfer boven de 50 zijn er meer kopers dan verkopers. In oktober kwam het cijfer uit op 54,3, het hoogste niveau in zes maanden. Het record was in september 2011, toen de INDEX uitsloeg naar 71,1.

Lees verder op Marketupdate.nl
Geplaatst op: maandag 4 november 2013

Column Kees de Kort | Een raar verhaal

Er is wat onduidelijkheid over de Amerikaanse inkoopmanagersINDEX. "Je gaat haast denken aan een complot. Het is een heel raar verhaal", vindt BNR's Kees de Kort.

Lees verder op BNR.nl
Geplaatst op: zaterdag 2 november 2013

Nederland en de Welvaart INDEX

Over de laatste 5 jaar zijn nogal wat EU-landen uit de zogenaamde Prosperity INDEX top tien gevallen. Deze INDEX is een jaarlijkse ranking door het Legatum Institute van 142 landen op gebieden zoals rijkdom, economische groei en levenskwaliteit.

Dit is hoe Nederland er voor staat: Economie: op plaats 20. Ondernemerschap: op 8.  Overheidsbeleid: op 10.  Onderwijs: op 12.  Gezondheid: op 7. Veiligheid: op 17.  Persoonlijke vrijheid: op 14.  Sociaal kapitaal: op 5.

Lees verder op Biflatie.nl
Geplaatst op: donderdag 31 oktober 2013

Islamitisch bankieren voor beginners

Met Westerse banken in het verdomkoekje en een Britse premier die een islamitische beursINDEX en sukuk (shariaconforme obligaties) op de Londense beurs wil, zijn de schijnwerpers gericht op islamitische bankiers.

Lees verder op trouw.nl
Geplaatst op: donderdag 31 oktober 2013

It's official: Het vertrouwen in de woningmarkt maakt haar comeback!

Iedereen roept het: vertrouwen in de woningmarkt komt terug!

De woningexperts en vertrouwensdeskundigen zijn er over uit: we gaan weer voorzichtig geloven in de woningmarkt! Alle INDEXen laten dezelfde cijfers zien. Zo is de Eigen Huis Marktindicator in oktober gestegen naar 78 punten. Dit was nog 51 punten in december 2012. De RTL Z HuizenINDEX steeg van 34 naar 37 punten in het derde kwartaal. Nog niet overtuigd? Ook onderzoeksinstituut OTB van de TU Delft laat in haar rapport Monitor Koopwoningmarkt weten dat de huizenmarkt - en dan vooral de koopmarkt - herstellende is.

Lees verder op koopwoningen.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs