Er tekent zich een stabilisatie in de huizenmarkt INDEX af. Dat zegt Peter Boelhouwer, hoogleraar aan de TU Delft in een gesprek op RTL Z.
Lees verder op RT[z]De situatie op de huizenmarkt is in het eerste kwartaal fors verslechterd. Dat blijkt uit de nieuwe RTL Z HuizenINDEX. Deze kelderde van 46 naar slechts 38 punten. Het herstel van het vierde kwartaal werd zo grotendeels teniet gedaan.
''Er zijn minder bestaande woningen verkocht, minder nieuwbouw, de prijzen zijn gedaald en er zijn fors minder hypotheken verstrekt; alles is teruggevallen'', aldus Peter Boelhouwer, hoogleraar woningmarkt TU Delft.
Lees verder op RT[z]De Amerikaanse beurs heeft een ongewoon sterke prestaties neergezet, over de afgelopen 12 maanden is de Standard & Poor’s 500 INDEX met 25 percent gestegen. Opmerkelijk is dat die stijging nu al bijna 200 dagen duurt zonder dat een pullback met 5 percent of meer werd opgetekend.
De particuliere investeerders schitterden tot dusver door hun afwezigheid, maar daar lijkt nu verandering in te komen. Dit jaar is er elke maand, met uitzondering van 1, opnieuw geld naar aandelenfondsen gevloeid. In de afgelopen weken is het tempo waaraan het geld toevloeit wel wat afgenomen.
Speculanten kopen weer meer op marge
Lees verder op SlimBeleggen.netDe Japanse Nikkei INDEX is vandaag opnieuw fors in de min gedoken. De beurs sloot 5,15% lager en staat nu 14% onder het hoogste punt van iets meer dan een week geleden. De twijfels nemen toe over de degelijkheid van het stimuleringsbeleid. De rente op Japanse staatsobligaties is ook een stuk hoger dan een maand geleden.
Lees verder op MarketUpdate.nlDe beurzen op Wall Street gingen dinsdag, na een lang weekeinde, weer vooruit. De stemming werd gesteund door positieve macrocijfers en geruststellende uitspraken van de centrale banken van de eurozone en van Japan.
De Dow Jones-INDEX noteerde 0,7 procent hoger op 15.411 punten. De brede S&P 500-INDEX kreeg er 0,6 procent bij tot 1659 punten en technologiebeurs Nasdaq boekte 0,8 procent winst tot 3486 punten.
Lees verder op RT[z]Bedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl