EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord index.
Artikel 986 tot 990 met de

betekenis van het woord INDEX

Geplaatst op: dinsdag 29 januari 2013

Hoe ziet de ideale uitbraak eruit?!

Aandelen of INDEXen kunnen van de ene op de andere dag uitbreken en een forse rit naar boven aanvatten. Het is als belegger dus interessant als je een uitbraak kan herkennen en zo kan inspelen op de verdere stijging.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: dinsdag 29 januari 2013

Meest Miserabele Land ter Wereld: Spanje

A quick ranking of the world's most "miserable" countries, based on the conventional measure of the Misery INDEX which is simply the Unemployment Rate plus Inflation, shows just why most people in Spain are, well, less than happy (and Spain is damn lucky there is no subset of the Misery INDEX for just those aged 25 and under as we would certainly need a bigger chart). As the chart below shows, the Spanish "misery" is now the greatest in the world, at some 30%, and is worse than South Africa, Greece, Venezuela, Argentina and Egypt.

Lees verder op zerohedge.com
Geplaatst op: maandag 28 januari 2013

Faber aan het adres van Shiller: hou uw dollars, ik hou mijn goud!

Robert Shiller, de mede-uitvinder van de S&P/Case-Shiller INDEX (die de evolutie van de prijzen op de Amerikaanse vastgoedmarkt volgt), had onlangs het lef om Marc Faber, de uitgever van het Gloom, Boom & Doom rapport, aan te vallen op diens voorkeur voor goud.

Maar Faber, die niet op zijn mondje is gevallen, diende zijn aanvaller meteen van wederwoord. Hij neemt de handschoen aan en gaf deze boodschap aan Shiller: hou uw dollars, ik hou mijn goud. Ik ben er zeker van dat mijn goud niet als eerste richting nulwaarde zal gaan.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 28 januari 2013

Apple kan Wall Street niet stoppen

De beurskoers van Apple viel vrijdag terug tot een bodem voor de afgelopen 52 weken, maar dat kon de beurzen in de US niet afremmen. De S&P 500 sloot af boven 1.500 punten en zette de langste reeks van koerswinsten neer sinds november 2004. Niets of niemand lijkt de beurs van Wall Street te kunnen afschrikken.

De Dow Jones is deze maand al met meer dan 6 % gestegen en lijkt op weg om de sterkste stijging voor de maand januari neer te zetten sinds 1989. De CBOE Volatility INDEX (VIX), algemeen beschouwd als beste sentimentsINDEX voor de beurs van Wall Street, sloot af boven 1.500.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: zondag 27 januari 2013

Dow en S&P naar hoogste niveaus in jaren

De S&P 500 was daarbij op weg naar de langste winstreeks in ruim 8 jaar tijd.

De S&P 500 was daarbij op weg naar de langste winstreeks in ruim 8 jaar tijd.

De Dow-JonesINDEX van 30 toonaangevende fondsen eindigde 0,5 procent hoger op 13.895,98 punten. Dat is de hoogste stand sinds eind oktober 2007. In die maand bereikte de Dow met 14.198,10 punten de hoogste stand ooit.

De S&P 500 klom 0,5 procent tot 1502,96 punten. Die breed samengestelde INDEX boekte daarmee voor het eerst sinds november 2004 acht dagen achter elkaar winst en nadert eveneens zijn recordstand van oktober 2007 (1576,09 punten).

Lees verder op nuzakelijk.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs