EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord index.
Artikel 1021 tot 1025 met de

betekenis van het woord INDEX

Geplaatst op: donderdag 3 januari 2013

Weinig beweging op effectenbeurzen VS

Beleggers in New York deden het donderdag rustig aan na de stevige opmars op de eerste handelsdag van het jaar. De belangrijkste graadmeters schommelden in de middaghandel rond de slotstanden van woensdag.

De leidende Dow-JonesINDEX stond nagenoeg onveranderd op 12.418 punten. De breder samengestelde S&P 500 en de technologiegraadmeter Nasdaq tegen allebei 0,1 procent tot respectievelijk 1464 en 3114 punten.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: donderdag 3 januari 2013

Beurzen staken nieuwjaarsrally

De Europese beurzen deden donderdag een stapje terug. Beleggers besloten wat winsten te verzilveren na de sterke rally op de eerste handelsdag van het nieuwe jaar.

De Europese beurzen deden donderdag een stapje terug. Beleggers besloten wat winsten te verzilveren na de sterke rally op de eerste handelsdag van het nieuwe jaar.

De AEX-INDEX in Amsterdam, die vandaag 30 jaar bestaat, bleef in de middaghandel ongewijzigd op 350,19 punten. De MidKap-INDEX zakte 0,5 procent tot 544,49 punten. De beurzen in Parijs en Frankfurt verloren 0,5 en 0,3 procent. Londen klom 0,1 procent.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: donderdag 3 januari 2013

Beter af met AEX dan met Dow Jones

De AEX INDEX bestaat 30 jaar en er is zeker reden voor een feestje. Het koersrendement was gemiddeld 7% per jaar, met herbelegde dividenden zelfs 10,7%.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: donderdag 3 januari 2013

AEX opent licht lager

De beurs in Amsterdam is donderdag licht lager begonnen. Ook de andere Europese beurzen openden met kleine verliezen. Beleggers namen wat gas terug na de rally op de eerste handelsdag van het nieuwe jaar.

De AEX-INDEX in Amsterdam, die donderdag 30 jaar bestaat, noteerde kort na aanvang van de handel 0,1 procent lager op 349,86 punten. De MidKap-INDEX zakte 0,1 procent tot 546,75 punten. De beurzen in Londen, Parijs en Frankfurt verloren tussen 0,1 en 0,4 procent.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: donderdag 3 januari 2013

AMSTERDAM VANDAAG: AEX opent licht hoger

De AEX opent donderdag naar verwachting licht hoger, in reactie op de sterke winsten van Wall Street, die ontstonden na het gesloten begrotingsakkoord waarmee de fiscal cliff tijdelijk vermeden werd. De steunaanvragen en het ADP-banenrapport zullen donderdag leidend zijn.

De AEX-INDEX sloot woensdag 2,2% hoger op 350,21 punten, de Midkap won 2,4% op 547,10 punten en de Smallcap eindigde 1,2% hoger op 416,15 punten.

Lees verder op RT[z]
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs