EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord index.
Artikel 1096 tot 1100 met de

betekenis van het woord INDEX

Geplaatst op: woensdag 12 december 2012

Graaiers bij pensioenfondsen

Ze blijven maar graaien bij de pensioenfondsen. Nee, niet de gepensioneerden, maar de bestuurslaag. Uit de jaarverslagen van de twintig grootste pensioenfondsen blijkt namelijk dat de bestuurskosten  in de afgelopen vier jaar met maar liefst 61 % gestegen zijn, oftewel van 3,2 naar 6,2 miljoen euro.

Schandelijk, nietwaar, dat er nog steeds een exorbitante graaicultuur bij de bestuurders van deze fondsen bestaat. En de gepensioneerden? Die hebben het nakijken: afgelopen vier jaar geen INDEXering, hetgeen neerkomt op ongeveer  10 % inleveren en het vooruitzicht dat met ingang van komend jaar een extra korting op het pensioen  kan oplopen van 0,5 tot 7 %.

Lees verder op telegraaf.nl
Geplaatst op: woensdag 12 december 2012

AEX in het rood

De beurs in Amsterdam is vlak geopend, maar duikte daarna in het rood. Het is vooral Amerika (Fiscall Cliff) waar beleggers zich zorgen over maken.

De AEX-INDEX in Amsterdam noteerde in de vroege handel 0,1 procent lager op 343,73 punten. De MidKap-INDEX noteerde nagenoeg onveranderd op 529,75 punten. De beurs in Frankfurt klom 0,1 procent. Londen zakte 0,1 procent en Parijs verloor 0,2 procent.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: woensdag 12 december 2012

Hedge funds worden steeds ‘bullisher’ voor grondstoffen

De Standard & Poor’s GSCI Spot INDEX, bestaande uit 24 grondstoffen, is in november met 1,9 % gestegen. Het was de eerste keer sinds augustus dat de INDEX op maandbasis een dergelijke stijging optekende. Die stijging was onder andere te danken aan het optreden van de speculatiefondsen.

De hedge funds verhoogden namelijk hun long posities in grondstoffen aan het snelste tempo sinds augustus. De fondsbeheerders putten vooral moed uit het herstel van de Chinese economie. Dat herstel woog zwaarder door dan de bezorgdheid over de ‘fiscal cliff’.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: woensdag 12 december 2012

Japanse beurs blijft maar winst maken

De beurs van Tokio eindigde op het hoogste peil in meer dan zeven maanden, na positief nieuws over industriële orders en de dalende yen. De beurzen in Azië gaan al tien dagen de hoogte in, de langste winstreeks in drie jaar voor de MSCI Asia Pacific INDEX. Dat berekende het financiële persagentschap Bloomberg.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: woensdag 12 december 2012

Gematigd optimisme op Wall Street

De Amerikaanse aandelenbeurzen boekten dinsdag lichte winsten. Sterke technologiefondsen en de hoop op een oplossing van het Amerikaanse begrotingsprobleem stuwden de koersen. De blik van beleggers was ook gericht op de Amerikaanse centrale bank, die dinsdag begon aan een tweedaagse beleidsvergadering. Verwacht wordt dat er woensdag een nieuw programma voor de aankoop van obligaties wordt aangekondigd.

Ruim een half uur voor het slot noteerde de Dow-JonesINDEX 0,5 procent hoger op 13234 punten. De S&P 500 klom eveneens 0,5 procent tot 1425 punten, dicht bij het hoogste punt sinds oktober. Technologie-INDEX Nasdaq kreeg er 1 procent bij.

Lees verder op RT[z]
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs