EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord index.
Artikel 1306 tot 1310 met de

betekenis van het woord INDEX

Geplaatst op: dinsdag 16 oktober 2012

AEX opent hoger

De beurs in Amsterdam is dinsdag hoger geopend. Ook de andere Europese beurzen begonnen met winsten in navolging van de positieve stemming in Aziƫ en New York. Beleggers wachten nog op de ZEW-INDEX, een indicator voor het economische sentiment in Duitsland.

De AEX-INDEX in Amsterdam noteerde kort na de openingsbel 0,8 procent hoger op 332,13 punten. De MidKap-INDEX won 0,5 procent tot 531,44 punten. De beurzen in Frankfurt, Londen en Parijs stegen tussen 0,5 en 0,8 procent.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: dinsdag 16 oktober 2012

'Amsterdamse beurs begint met winst'

De beurs in Amsterdam zal dinsdag naar verwachting met winst beginnen. Ook de andere Europese beurzen zullen hoger openen in navolging van de positieve stemming in Aziƫ en New York. Beleggers kijken onder andere uit naar de kwartaalcijfers van de Amerikaanse bank Goldman Sachs.

,,De AEX opent 1,5 tot 2,5 punten hoger en dat heeft alles te maken met de sterke koersstijging op Wall Street, waar betere detailhandelsverkopen en de kwartaalcijfers van Citigroup zorgden voor optimisme. In de VS lijkt het goed te gaan en Europa, waar het helemaal niet goed gaat, trekt zich daaraan op. Er zal vooral worden gelet op de Duitse ZEW-INDEX, die wat later op de ochtend wordt vrijgegeven'', aldus handelaar Rob Koenders van Harmony Vermogensbeheer.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: maandag 15 oktober 2012

VS VANDAAG: Wall Street eindigt hoger

Wall Street is maandag hoger gesloten, hoewel de beurs stoom verloor na een goede start, en beleggers positieve cijfers voor de detailhandelsverkopen afwogen tegen zwakke cijfers over de fabrieksactiviteit in New York.

De toonaangevende Dow Jones-INDEX eindigde 0,7% hoger op 13.424,23 punten. De breed samengestelde S&P 500 steeg 0,8% tot 1.440,13 punten, terwijl de technologiezware Nasdaq 0,7% won tot 3.064,18 punten.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: maandag 15 oktober 2012

Wall Street blij met Citigroup

De effectenbeurzen in New York wisten maandag een deel van de verliezen van vorige week in te halen. Citigroup trok de kar, dankzij meevallende kwartaalcijfers. Ook andere bankaandelen liftten mee.

De Dow-JonesINDEX noteerde ruim een half uur voor het slot 0,6 procent hoger op 13.413 punten. De brede S&P 500 klom 0,6 procent tot 1437 punten en technologiebeurs Nasdaq steeg 0,3 procent tot 3054 punten.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: maandag 15 oktober 2012

BEL20 en AEX beginnen de week met licht hogere koersen

De beurzen in Brussel en Amsterdam hadden vandaag een redelijk positieve dag al werd bij het slot ongeveer de helft van de eerdere winst weggegeven. Na een half uur handel stonden de AEX INDEX en de BEL20 vanochtend op +0,6% en +0,7%.

Een combinatie van wat afgenomen zorgen omtrent de Eurocrisis en positieve macrocijfers uit China en de Verenigde Staten zorgden voor een goede stemming op de beurs. Aandelen die vandaag minder goed presteerden waren de staalbedrijven zoals Aperam, ArcelorMittal en Nyrstar. Aan de andere kant stonden banken die het goed deden, zoals KBC Group, Ageas en ING.

Lees verder op beursig.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs