De Dow Jones Industrials INDEX en de Dow Jones Transportation INDEX gaan niet gelijk op. Beleggers zijn gewaarschuwd!
Dow Theorie is dat wanneer de twee bekende INDEXen de Dow Jones Industrials en de Dow Jones Transportation INDEX dezelfde beweging vertonen, dit een extra sterksignaal afgeeft. Sinds enige tijd lopen de twee echter uiteen. Beleggers zullen ook op heel veel andere zaken letten, maar het is wel een teken dat zij moeten opletten.
Lees verder op RT[z]Beleggers maken zich na een rally van 2 maanden op voor een mogelijke periode van teruggang.
Beleggers maken zich na een rally van 2 maanden op voor een mogelijke periode van teruggang.
De AEX-INDEX in Amsterdam sloot 0,7 procent (2,31 punten) lager op 331,84 punten. De MidKap-INDEX hield wel het hoofd boven water met een winst van 0,1 procent (0,74 punt) tot 525,00 punten dankzij een sterke koerssprong van overnameprooi Mediq. De beurzen in Frankfurt, Londen en Parijs verloren tussen 0,2 en 1 procent.
Lees verder op nu.nlDe AEX-INDEX in Amsterdam sloot 0,7 procent (2,31 punten) lager op 331,84 punten. De MidKap-INDEX hield wel het hoofd boven water met een winst van 0,1 procent (0,74 punt) tot 525,00 punten dankzij een sterke koerssprong van overnameprooi Mediq. De beurzen in Frankfurt, Londen en Parijs verloren tussen 0,2 en 1 procent.
''De beurzen hebben weinig prikkels om verder omhoog te gaan. Het is niet dramatisch, maar voorlopig zetten we wat stapjes terug. De centrale banken hebben gedaan wat ze moesten doen en het is nu wachten hoe alles gaat uitpakken", aldus beleggingsadviseur Sijmen Plomp van Hof Hoorneman Bankiers.
Lees verder op nuzakelijk.nlWall Street is maandag lager gesloten, in navolging van de verliezen in Europa. Tegenstrijdige verklaringen van Europese leiders over de bankenplannen en zwak economisch nieuws wereldwijd zorgden voor onzekerheid onder beleggers.
De toonaangevende Dow Jones-INDEX eindigde 0,2% lager op 13.558,92 punten. De breed samengestelde S&P 500 daalde 0,2% tot 1.456,89 punten, terwijl de technologiezware Nasdaq 0,6% afstond tot 3.160,78 punten.
Lees verder op RT[z]De Europese beurzen moesten maandag terrein prijsgeven. Beleggers bleven terughoudend door de bezorgdheid over de wereldwijde economische groei en de problemen in Griekenland en Spanje.
De AEX-INDEX in Amsterdam noteerde aan het einde van de handel 0,8 procent lager op 331,50 punten. De MidKap-INDEX hield wel het hoofd boven water met een winst van 0,1 procent tot 524,51 punten dankzij een sterke koerssprong van Mediq. De beurzen in Frankfurt, Londen en Parijs verloren tussen 0,4 en 1 procent. Op Wall Street stond de Dow-JonesINDEX 0,3 procent lager.
Lees verder op beurs.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl