In New York zijn de beurzen vrijdag gemengd geopend. Beleggers namen wat gas terug na de rally van een dag eerder. De stemming werd daarbij gedrukt door een zwakke banengroei in de Verenigde Staten.
In New York zijn de beurzen vrijdag gemengd geopend. Beleggers namen wat gas terug na de rally van een dag eerder. De stemming werd daarbij gedrukt door een zwakke banengroei in de Verenigde Staten.
De Dow-JonesINDEX noteerde enige minuten na de openingsbel 0,1 procent hoger op 13.299 punten. De brede S&P 500 klom 0,1 procent tot 1433 punten en de technologiebeurs Nasdaq daalde 0,2 procent tot 3128 punten. Chipmaker Intel zakte ruim 4 procent na een omzetwaarschuwing.
Lees verder op RT[z]Cantor INDEX verwacht dat de Europese beurzen overwegend licht hoger van start gaan.
Cantor INDEX verwacht dat de Europese beurzen overwegend licht hoger van start gaan.
De spread betting-dochter van Cantor Fitzgerald geeft om circa 06.55 uur de volgende openingsverwachtingen af: de FTSE-100 opent 3 punten hoger op 5.780 punten, de DAX opent eveneens 3 punten hoger op 7.170 punten en de CAC-40 opent 2 punten lager op 3.508 punten. De verwachtingen van Cantor zijn gebaseerd op de eerst aflopende futures-contracten voor de betreffende INDEX. De verwachting voor de FTSE-100 is doorgerekend naar de cashINDEX.
Lees verder op RT[z]Het zijn ontegensprekelijk geweldige tijden voor beleggers in goud. De rendabele periode voor de goudmijnaandelen lijkt nu ook definitief aangebroken.
Het zijn ontegensprekelijk geweldige tijden voor beleggers in goud. De rendabele periode voor de goudmijnaandelen lijkt nu ook definitief aangebroken.
Want herinnert u zich nog het startschot voor de goudrally? We hebben vandaag precies hetzelfde signaal te pakken bij de HUI INDEX, een korf van de belangrijkste goudmijnaandelen.
De HUI INDEX brak vandaag door het 200-daags gemiddelde. De weg ligt nu wagenwijd open voor goudmijnaandelen om een sterke stijging te realiseren in de komende weken.
Lees verder op SlimBeleggen.netWall Street is donderdag hoger gesloten, vanwege een beter dan verwacht ADP-banenrapport en de aankondiging van nieuwe maatregelen door de Europese Centrale Bank (ECB) om de problemen in de eurozone te bestrijden.
Wall Street is donderdag hoger gesloten, vanwege een beter dan verwacht ADP-banenrapport en de aankondiging van nieuwe maatregelen door de Europese Centrale Bank (ECB) om de problemen in de eurozone te bestrijden.
De toonaangevende Dow Jones-INDEX eindigde 1,9% hoger op 13.292,00 punten. De breed samengestelde S&P 500 steeg 2,0% tot 1.432,12 punten, terwijl de technologiezware Nasdaq 2,2% won tot 3.135,81 punten.
Lees verder op RT[z]Beleggers begonnen voorzichtig maar hoopvol aan de één na laatste beursdag van deze week. Met het oog op het rentebesluit van de ECB (Europese Centrale Bank) begonnen de AEX INDEX en de BEL20 licht hoger en na een half uur noteerden deze beurzen op +0,3% en +0,5%. Voorbeurs kwam het nieuws dat het Spaanse ministerie van financiën Banco Santander, Banco Bilbao Vizcaya Argentaria en Caixabank gevraagd heeft om aandeelhouder te worden van de ‘bad bank’. De overheid in Spanje moet dit opzetten als één van de voorwaarden om Europese steun van 100 miljard Euro te kunnen ontvangen.
Lees verder op beursig.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl