Wall Street is woensdag overwegend lager gesloten, vooral vanwege enige teleurstelling dat de Federal Reserve geen agressievere maatregelen neemt om de Amerikaanse economie aan te jagen.
Wall Street is woensdag overwegend lager gesloten, vooral vanwege enige teleurstelling dat de Federal Reserve geen agressievere maatregelen neemt om de Amerikaanse economie aan te jagen.
De toonaangevende Dow Jones-INDEX eindigde 0,1% lager op 12.824,39 punten. De breed samengestelde S&P 500 daalde 0,2% tot 1.355,69 punten, terwijl de technologiezware Nasdaq een fractie won tot 2.930,45 punten.
Lees verder op RT[z]De Dow-JonesINDEX, waarin de 30 belangrijkste fondsen zijn opgenomen, daalde 0,6 procent tot 12.758,92 punten. De breder samengestelde S&P 500 ging 0,7 procent achteruit en noteerde 1348,94 punten. De technologiegraadmeter Nasdaq zakte 0,5 procent tot 2915,97 punten.
De Dow-JonesINDEX, waarin de 30 belangrijkste fondsen zijn opgenomen, daalde 0,6 procent tot 12.758,92 punten. De breder samengestelde S&P 500 ging 0,7 procent achteruit en noteerde 1348,94 punten. De technologiegraadmeter Nasdaq zakte 0,5 procent tot 2915,97 punten.
De Fed gaat voorlopig door met de aankoop van langlopende obligaties, gecombineerd met de verkoop of aflossing van kortere leningen. Dat drukt de rente op langlopende schulden, zodat bedrijven die willen investeren goedkoper kunnen lenen. De markt hoopte op meer, maar moest het stellen met de weinig concrete belofte van Fed-voorman Ben Bernanke dat meer maatregelen kunnen volgen als de economische situatie daar om vraagt.
Lees verder op RT[z]De Amerikaanse effectenbeurzen veerden woensdag na een licht lagere opening tijdens de middaghandel op. De Federal Reserve, het stelsel van centrale banken, gaf de handel een duwtje in de rug door bekend te maken dat het stimuleringsbeleid van de afgelopen tijd wordt voortgezet.
De Amerikaanse effectenbeurzen veerden woensdag na een licht lagere opening tijdens de middaghandel op. De Federal Reserve, het stelsel van centrale banken, gaf de handel een duwtje in de rug door bekend te maken dat het stimuleringsbeleid van de afgelopen tijd wordt voortgezet.
De Dow-JonesINDEX, waarin de 30 belangrijkste fondsen zijn opgenomen, steeg 0,1 procent tot 12.852,77 punten. De breder samengestelde S&P 500 ging eveneens 0,1 procent vooruit en noteerde 1359,26 punten. De technologiegraadmeter Nasdaq steeg 0,3 procent tot 2937,80 punten.
Lees verder op RT[z]De Europese beurzen schommelden woensdag rond de slotstanden van een dag eerder. Beleggers kijken gespannen uit naar het rentebesluit van de Amerikaanse centrale bank. De hoop dat voorzitter Ben Bernanke van de Federal Reserve (Fed) een nieuwe steunronde zal aankondigen zorgde dinsdag al voor forse koerswinsten op de aandelenmarkten.
De Europese beurzen schommelden woensdag rond de slotstanden van een dag eerder. Beleggers kijken gespannen uit naar het rentebesluit van de Amerikaanse centrale bank. De hoop dat voorzitter Ben Bernanke van de Federal Reserve (Fed) een nieuwe steunronde zal aankondigen zorgde dinsdag al voor forse koerswinsten op de aandelenmarkten.
De AEX-INDEX in Amsterdam noteerde in de middaghandel 0,1 procent lager op 301,45 punten. De MidKap-INDEX klom 0,1 procent tot 501,16 punten. De beurzen in Frankfurt en Londen stegen 0,1 en 0,2 procent. Parijs verloor 0,2 procent.
Lees verder op RT[z]Wall Street is dinsdag naar hoger gesloten, met name vanwege de verwachting dat de Federal Reserve, die woensdagavond het rentebesluit bekendmaakt, een nieuw pakket aan stimuleringsmaatregelen zal aankondigen, al dan niet in samenwerking met collega-centrale banken.
Wall Street is dinsdag naar hoger gesloten, met name vanwege de verwachting dat de Federal Reserve, die woensdagavond het rentebesluit bekendmaakt, een nieuw pakket aan stimuleringsmaatregelen zal aankondigen, al dan niet in samenwerking met collega-centrale banken.
De toonaangevende Dow Jones-INDEX eindigde 0,8% hoger op 12.837,33 punten. De breed samengestelde S&P 500 steeg 1,0% tot 1.357,98 punten, terwijl de technologiezware Nasdaq 1,2% won tot 2.929,76 punten.
Lees verder op RT[z]Bedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl