KBC-baas Johan Thijs stelt voor om leningsbedragen voor het KOPEN van een huis te beperken tot 90 of zelfs 80 procent. Voor jongeren zonder kapitaalkrachtige (groot)ouders zou dat enorm slecht nieuws zijn.
KBC-baas Johan Thijs stelt voor om leningsbedragen voor het KOPEN van een huis te beperken tot 90 of zelfs 80 procent. Voor jongeren zonder kapitaalkrachtige (groot)ouders zou dat enorm slecht nieuws zijn.
Is de Belgische woningmarkt oververhit? Feit is dat de prijzen voor huizen en appartementen de laatste jaren fel gestegen zijn: een eigen woning KOPEN is zeker voor jonge mensen die aan het begin van hun carrière staan helemaal niet evident meer.Vaak gebeurt zo’n eerste aankoop ook met financiële steun van de ouders of grootouders.
Lees verder op Express.beSlechts 14% wil zijn of haar bitcoin binnen een jaar weer verKOPEN. Ruim 50% houdt de bitcoin langer dan 5 jaaraan,
Slechts 14% wil zijn of haar bitcoin binnen een jaar weer verKOPEN. Ruim 50% houdt de bitcoin langer dan 5 jaaraan,
De gemiddelde waarde van de belegging onder de investeerder was zo’n €2.500,-. De gemiddelde belegger zou zijn Bitcoin verKOPEN voor een prijs van omgerekend €165.000,-.
Lees verder op Biflatie.nlDe Bitcoin koers lijkt de verliezen van afgelopen weekend alweer van zich af te schudden en ging vandaag door de 6000 euro grens. En terwijl Bitcoin in dollars ook al boven de 7000 zit werd vandaag bekend dat een selecte groep mensen nu ook met de square app bitcoins kunnen KOPEN. Als dit voor het grote publiek open gesteld wordt zullen miljoenen amerikanen ook de mogelijkheid hebben om eenvoudig bitcoins aan te kunnen schaffen.
Lees verder op BitcoinSpot.nlEr zijn verschillende redenen waarom mensen goud KOPEN. Voor sommigen is het edelmetaal een manier om vermogen te beschermen tegen geldontwaarding, terwijl anderen goud in de portefeuille opnemen ter diversificatie. Maar een van de meest populaire redenen is dat het edelmetaal bescherming biedt tegen een economische of geopolitieke risico’s.
Lees verder op GeotrendlinesVorig week kon je hier op beurs.com lezen dat er in Canada een vervalste goudbaar ontdekt werd.
Vorig week kon je hier op beurs.com lezen dat er in Canada een vervalste goudbaar ontdekt werd.
Reden genoeg voor goud999.com om dit onderwerp aan te snijden. Wat voor zin heeft het immers om edelmetaal aan te KOPEN, indien je er niet 100% zeker van kan zijn?!
Lees verder op Beurs.comBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl