In tegenstelling tot andere 'edele stoffen' krijgt de diamantsector in de nieuwe antiwitwaswet geen totaalverbod op onderlinge aanKOPEN met cashgeld. Minister van Financiën Johan Van Overtveldt (N-VA) noemt een cashverbod "mogelijk disproportioneel". Dat schrijft De Morgen vandaag.
Lees verder op HLN.beHoera! De Europese autoverKOPEN zijn terug op het niveau van voor de crisis. Toch heeft macro-econoom Kees De Kort het idee dat de groeicijfers de laatste maanden weer wat minder worden.
‘Er staan nog wel wat plusjes, maar minder dan een tijdje geleden. En op dit moment, dat zal niemand verrassen, is Engeland het lelijke eendje op de Europese automarkt.’
Lees verder op BNR.nlUit een nieuw onderzoek van de Federal Reserve blijkt steeds meer jonge Amerikanen geen huis kunnen KOPEN vanwege een te hoge studieschuld. Sinds 2009 zijn de totale studieschulden in de Verenigde Staten verdubbeld tot meer dan $1,4 biljoen, wat betekent dat steeds meer jonge Amerikanen al diep in de schulden zitten voordat ze in de fase van hun leven komen waarin ze een huis willen KOPEN.
Lees verder op MarketupdateChinese operatoren hebben de voorbije twaalf maanden in totaal voor 20,1 miljard dollar investeringsprojecten aangekondigd in negen buitenlandse havens. Dat blijkt uit een rapport van de Britse investeringsbank Grisons Peak.
Bovendien zou nog over een aantal gelijkaardige initiatieven in andere havens worden onderhandeld.
Lees verder op Express.beIn Japan worden online geregeld transacties opgemerkt met geldbiljetten die worden verkocht aan prijzen die gevoelig hoger liggen dan de nominale waarde van het betaalmiddel.
Nochtans hebben de transacties geen betrekking op zeldzame of historische biljetten, maar heeft de verkoop te maken met geld dat ook in het normale circuit kan worden aangetroffen.
Lees verder op Express.beBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl