EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord kopen.
Artikel 701 tot 705 met de

betekenis van het woord KOPEN

Geplaatst op: dinsdag 18 oktober 2016

We vernietigen dit jaar 25.000 ton fruit om prijs kunstmatig hoog te houden

De telers van appelen en peren zien zich genoodzaakt om een deeltje van hun oogst te vernietigen, een gevolg nog steeds van het Russisch handelsembargo op landbouwproducten na de crisis in Oekraïne. "Doen we dit graag? Neen natuurlijk niet. We zouden liever verKOPEN tegen een fatsoenlijke prijs", klinkt het bij de Boerenbond.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: maandag 17 oktober 2016

Dit is het ideale moment om opnieuw goudmijnaandelen te KOPEN

Het is de afgelopen weken geen prettige periode geweest voor beleggers in goudmijnaandelen. Als klap op de vuurpijl was er de daling van gemiddeld 10% op 1 dag. Toch ziet de toekomst er rooskleurig uit voor beleggers die nu durven KOPEN. Dit is opnieuw een ideaal moment om toe te slaan.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 17 oktober 2016

Absolute game changer in de Westerse Ostpolitik!

Sinds de val van het IJzeren Gordijn was Oost-Europa een belangrijke geopolitieke regio. De transitie van Rusland naar een moderne markteconomie betekende de afgelopen 20 jaar dat Europa met haar dominante onderhandelingspositie de Russen en Oost-Europeanen tot gunstige voorwaarden kon dwingen om goedkope energie aan te KOPEN.

De verdere economische en politieke integratie van Oost-Europa in de EU en de Westerse wereld heeft de onderhandelingspositie van de regio sterker gemaakt.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: maandag 17 oktober 2016

Nederlandse oliereus geeft Brussel een dikke middenvinger

Het Nederlandse oliebedrijf Shell zal Russisch gas van Gazprom verKOPEN op nieuwe groeimarkten. Beide bedrijven kwamen deze week tot een akkoord, zo meldt Russische zakenkrant Kommersant.

Bovendien belooft Shell om niet méér te investeren in LNG dan het nu al doet, in landen waar Gazprom pijpleidingen heeft. Dat houdt concreet een niet-concurrentiebeding in op de gasmarkt.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: zondag 16 oktober 2016

Tijd om terug goudmijnaandelen te KOPEN?

Goudmijnaandelen kenden een verschroeiende rit tussen januari en augustus. Daarna volgde de onvermijdelijke correctie. Begin oktober donderden de goudmijnaandelen nog met tientallen procenten naar benden. Is het stilaan tijd om terug tot orde te komen en goudmijnaandelen te KOPEN?

Edelmetaalexpert Michael Ballanger legt in het kort uit waar de goudmijnaandelen vandaag staan. Volgens hem staan we dicht bij het einde van de val.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs