EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord kopen.
Artikel 851 tot 855 met de

betekenis van het woord KOPEN

Geplaatst op: maandag 23 mei 2016

Mainstream financiële partijen positief over goud

JP Morgan heeft vorige week een opmerkelijk omslag gemaakt in zijn visie op goud. In januari was de bank nog negatief over het edelmetaal, en voorzag een gemiddelde prijs van $1.104 voor dit jaar. Eigenlijk een voortzetting van de negatieve spiraal die al jaren gaande was. Afgelopen vrijdag maakte JP Morgan echter een opmerkelijke koerswijziging bekend.

JP Morgan heeft vorige week een opmerkelijk omslag gemaakt in zijn visie op goud. In januari was de bank nog negatief over het edelmetaal, en voorzag een gemiddelde prijs van $1.104 voor dit jaar. Eigenlijk een voortzetting van de negatieve spiraal die al jaren gaande was. Afgelopen vrijdag maakte JP Morgan echter een opmerkelijke koerswijziging bekend.

Ineens ziet de bank de goudprijs stijgen tot $1.400 tegen het einde van dit jaar. Blijkbaar is de realisatie ingeslagen dat negatieve rente alomtegenwoordig is, en dat dit destructief is voor de waarde van geld of obligaties. Goud is in het verleden altijd neergesabeld omdat er zogenaamd geen ‘yield’ op zit (het geeft de bezitter ervan geen rente of dividend). Nu het bezit van geld stuit op negatieve rente, is deze eigenschap ineens een voordeel, en zal er volgens JP Morgan toe leiden dat mensen goud gaan zien als veilige haven. Je bent nooit te oud om te leren, zeggen wij dan. Ook centrale banken zullen hierdoor reserves steeds meer gaan inruilen voor goud.

Obligatiehouder Pimco stelt zelfs een hypothetisch argument voor om middels een sterke opwaardering van de goudprijs de economie te stimuleren. De Fed zou dan privé goud opKOPEN tegen een prijs van zeg $5.000. Hierdoor komt het geld terecht in Main Street, en niet in Wall Street zoals nu het geval is bij alle recente QE programma’s.

Lees verder op CD Fund.com
Geplaatst op: vrijdag 20 mei 2016

Waarom Soros kiest voor goudmijnaandelen in 3 grafieken!

Is het u ook opgevallen? Steeds meer beleggers volgen in onze visie op de financiële markten. Die visie is inmiddels ruimschoots bekend: we mijden traditionele aandelen, maar KOPEN alternatieve onderdelen, met op kop de edelmetalen. Goud- en zilvermijnaandelen zijn daarbij al een hele tijd het paradepaardje bij Slim Beleggen.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: donderdag 19 mei 2016

100-jarige multimiljonair: ‘Rijk worden met beleggen is makkelijk’

De inmiddels 100-jarige Zweedse miljonair Lennart Israelsson verdiende over zijn hele leven nog geen 100.000 euro aan salaris, maar zijn aandelen zijn 16 miljoen euro waard.

Want Israelsson besloot uiteindelijk zelf ook te gaan beleggen, schrijft Business Insider. Voornamelijk omdat hij zelf geen huis kon KOPEN en mensen om hem heen vermogen zag opbouwen door de stijgende huizenprijzen. Het bleek een slimme beslissing.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: woensdag 18 mei 2016

Goudkelder KOPEN

In de kranten verschijnt vandaag een verslag van de aandeelhoudersvergadering van de Nationale Bank van België. De ‘groene pettenbeweging van Erik Geenen stelde weer heel wat pijnlijke vragen.

In de kranten verschijnt vandaag een verslag van de aandeelhoudersvergadering van de Nationale Bank van België. De ‘groene pettenbeweging van Erik Geenen stelde weer heel wat pijnlijke vragen.

Een klassieker is: “Hoe zit het met het goud van de Belgische Staat?” Bij de NBB antwoordden ze dat de Belgische overheid ‘juridisch eigenaar is van het goud’. Een nietszeggend antwoord. Juridisch eigenaar van goud dat er mogelijk niet meer is?

De Nationale Bank blijft volhouden dat er om de zoveel tijd ambtenaren van de NBB naar het Verenigd Koninkrijk trekken om te kijken of de goudvoorraad er nog ligt.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: woensdag 18 mei 2016

WoningverKOPEN weer op niveau van voor de crisis, dankzij lage hypotheekrente

In de eerste vier maanden van dit jaar zijn er 59.284 woningen van eigenaar gewisseld. Daarmee liggen de woningverKOPEN weer op het niveau van voor de crisis.

Het Kadaster registreerde in april een stijging van de woningverKOPEN van 28,5 procent. Ook in januari, februari en maart werden soortgelijke percentages genoteerd.

Lees verder op z24.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs