EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord kopen.
Artikel 1131 tot 1135 met de

betekenis van het woord KOPEN

Geplaatst op: donderdag 3 december 2015

ECB verlengt opkoopprogramma tot begin 2017

De ECB gaat het opkoopprogramma verder uitbreiden. Het beleid om elke maand zo’n 60 miljard euro aan leningen op te KOPEN wordt verlengd tot maart 2017 of langer als dat nodig is. 

Dit meldt centralebankpresident Mario Draghi donderdag in een toelichting op het rentebesluit. Het huidige opkoopprogramma werd begin dit jaar ingesteld door de ECB om de inflatie te stimuleren.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: donderdag 3 december 2015

Goudprijs daalt door sterke euro

De goudprijs in euro’s is vandaag met 1,7% gezakt door de waardestijging van de euro. De financiële markten hielden rekening met meer stimulering door de ECB en hadden daar al op voorgesorteerd door euro’s te verKOPEN. Dat zagen we ook terug in de wisselkoers, want die zakte de afgelopen twee maanden van $1,13 naar $1,05.

Lees verder op Marketupdate
Geplaatst op: donderdag 3 december 2015

Fysiek zilver vliegt de deur uit, goud niet meer verkrijgbaar

Volgens gegevens van de Royal Canadian Mint werden er in het derde kwartaal van 2015 76% meer zilveren munten verkocht dan in datzelfde kwartaal een jaar eerder. De zogeheten Silver Maple Leafs gingen rap over de toonbank: 295 ton zilver werd verkocht. Tevens een stijging van 40% ten opzichte van het tweede kwartaal van 2015.

Volgens gegevens van de Royal Canadian Mint werden er in het derde kwartaal van 2015 76% meer zilveren munten verkocht dan in datzelfde kwartaal een jaar eerder. De zogeheten Silver Maple Leafs gingen rap over de toonbank: 295 ton zilver werd verkocht. Tevens een stijging van 40% ten opzichte van het tweede kwartaal van 2015.

Gesproken over kwartalen; het aantal verKOPEN is niet meer zo hoog geweest sinds het tweede kwartaal van 2011 (346 ton), toen de zilverprijs piekte boven de $45,00 per ounce. Vergeleken met de spotprijs van vandaag doen investeerders tegenwoordig goede zaken. Momenteel staat zilver beneden de $15,00 per ounce en dat zorgt voor een flinke discount.

Zowel de onderdrukte prijs, de dure dollar, als economische onzekerheid kunnen als redenen worden benoemd van massale afnemingen.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: woensdag 2 december 2015

HSBC positief over goud

De goudprijs in dollars kende onlangs zijn laagste punt in vijf jaar tijd. De laatste keer dat goud zo laag stond was februari 2010. Een dreigende renteverhoging in de VS – een die al vele maanden op zich laat wachten – wordt dat gegeven ten laste gelegd. HSBC geeft echter aan dat goud in 2016 weleens zijn rentree zou kunnen maken.

James Steel – chief precious metals analyst bij HSBC – benadrukte de drie belangrijkste redenen om wat positiever over het edelmetaal te denken. Te weten opkomende markten, de euro en ETF’s.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: woensdag 2 december 2015

Infographic: Premie op goud en zilver uitgelegd

Iedereen die zich wel eens verdiept heeft in goud KOPEN of zilver KOPEN weet dat de prijs van munten en baren altijd wat hoger is dan de wereldwijde spotprijs van beide edelmetalen. Op goud is de premie maar een paar procent, terwijl de premie op zilveren munten vaak boven de 20% ligt ten opzichte van de zilverkoers. Hoe kan dat?

Lees verder op Hollandgold
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs