De ECB gaat de aanKOPEN van staatsobligaties naar voren halen, zo maakte ECB-bestuurslid Benoît Cœuré dinsdagochtend bekend. Dat betekent dat de centrale bank in mei en juni meer dan €60 miljard aan schuldpapier zal opKOPEN om de rente laag te houden. De aankondiging zorgde voor een opleving in aandelen en obligaties en een daling van de euro tegenover de dollar.
Lees verder op Doijer & KalffGriekenland staat nu echt wel op de rand van het bankroet: voor het eerst laat premier Tsipras dat openlijk en formeel weten in een brief aan het IMF. Een begeleide uitstap uit de eurozone en herinvoering van de drachme lijken nu het meest waarschijnlijke scenario.
Griekenland staat nu echt wel op de rand van het bankroet: voor het eerst laat premier Tsipras dat openlijk en formeel weten in een brief aan het IMF. Een begeleide uitstap uit de eurozone en herinvoering van de drachme lijken nu het meest waarschijnlijke scenario.
[...]
"Ook ik geloof niet dat het hier nog maar eens om politieke blufpoker gaat", reageert econoom Geert Noels. "Wat de Grieken nu gedaan hebben, is zoveel als de meubelen verKOPEN om achteraf de huishuur te kunnen betalen. Het is overigens ook veelzeggend hoe weinig opschudding het nieuws nog veroorzaakt op de financiële markten. Dit lijkt dus enkel maar een bevestiging van wat iedereen de voorbije maanden almaar meer ging beseffen: we zullen een Grieks faillissement onder ogen moeten durven zien."
[...]
Lees verder op deMorgen.beHet heeft eventjes geduurd, maar de zilverprijs breekt nog eens uit. De laatste keer dat de zilverprijs probeerde uit te breken was vorige zomer toen de rally in de kiem werd gesmoord door de rally van de Amerikaanse Dollar. Sindsdien zal zilver terug in een dalende trend … tot nu.
Zilver test momenteel voor de 3e keer de neerwaartse trend sinds juli 2014 en het ziet er sterk naar uit dat het deze keer zal slagen in de opwaartse uitbraak.
Lees verder op SlimBeleggen.netDenkt, hoopt, mogelijk, waarschijnlijk, wellicht, bla bla...
Denkt, hoopt, mogelijk, waarschijnlijk, wellicht, bla bla...
De economische groei heeft tot gevolg dat de huizenmarkt de crisis definitief achter zich heeft gelaten. De Rabobank denkt dat de verKOPEN dit jaar verder aan zullen trekken en dat de prijzen met 1,5 tot 3,5 procent zullen stijgen.
De Rabobank denkt dat er in 2015 160 tot 180 duizend huizen worden verkocht. Dat waren er 153 duizend in 2014. In 2016 groeit de verkoop aan tot 165.000 tot 185.000.
Lees verder op z24.nlTerwijl de goudprijs zo’n 3,5 % hoger staat dan in het begin van het jaar, staan goudmijnaandelen een kleine 10 % hoger, dat is dus bijna 3 keer beter. Beleggers in goudmijnaandelen zitten al lang te wachten op een forse opstoot van de goudmijnaandelen, dit is niet abnormaal aangezien eens de goudtrein vertrekt, sommige aandelen op korte tijd met 100 % of zelfs 400 % kunnen stijgen.
Lees verder op SlimBeleggen.netBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl